Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тайм-аут (НБА)
Додано 14 лип 2024

Тайм-аут (НБА)

@timeoutnbaua
Кількість підписників: 2 040
Фото: 916
Відео: 492
Посилання: 2,560
Опис:
Роблю відоси і пишу про НБА, але багато чого ще нравиця. ЮТЮБ-КАНАЛ мій найкращий і про НБА — https://youtube.com/@timeoutnbaua?si=GXV1oMlchZ5OtfAy Реклама, зв‘язок - @uuidbshh Підтримка: Банка - https://send.monobank.ua/jar/5WwjBRSKtt
Джерело

Тайм-аут (НБА) | Головний трейд сезону вже відбувся🤝🤝 Насправді, обмін чисто піками - д...

Логотип телеграм спільноти - Тайм-аут (НБА) Тайм-аут (НБА) @timeoutnbaua
858 Охват/переглядів 2025-01-22 18:48 Повідомлення №1715
Головний трейд сезону вже відбувся🤝🤝 Насправді, обмін чисто піками - діло цікаве і не так часто подібне відбувається в лізі. Фінікс отримує три драфт-піки піки першого раунду 2025, 2027 та 2029 року. Довго розписувати по ним не бачу сенсу, бо вони надовго в Фініксі навряд затримаються. За логікою це мають бути низькі піки під кінець першого раунду. Юта отримує незахищений пік Фінікса першого раунду 2031 року. І от всі в афізі навіщо Джаз роблять такий донат Санз. Відповідей багато, але згадуючи хто ГМ Юти переживати не варто — надурити себе не дадуть (хоча був обмін Вестбрука між Ютою та Лейкерс, коли на думку багатьох Ейндж здешевив). Денні Ейндж, як ГМ Бостона провертав дуже дикі трейди, віддаючи забуті давно прізвища на Гарнетта і тд. Головна причина обміну для Джаз — піків занадто багато, місця в ростері всім не вистачить (Оклахома, наприклад, діє інакше, але там ГМ вважається генієм вибору на драфті — їм можна. Правда куди вони за рік втиснуть Топіча не ясно). Ейндж вірить, що Фінікс скоро розвалиться в корито і пік 2031 року буде максимально високим. Або під цим приводом злиє цей пік у вдалому обміні. Для Юти, бо заберуть за нього багато. Менеджмент Фініксу добре попрацював, бо як би там не було за 1 пік першого раунду вони отримують 3! В лізі є два монополіста з піками — Юта та Оклахома. Іншим не вистачає, тому й минулий трейд-дедлайн був кислим. І тому Фінікс здорово залетить в переговори з ким би там не було, маючи 3 піка в рукаві. А це вже непогано. В найближчий час на нас очікує МЕГАТРЕЙД на 4-5 команд з великим переміщенням гравців/піків, може й кешу. За даними інсайдерів переговори по цьому трейду на багато команд тривають… І привіт Сему Престі, на даний момент в Оклахоми 3 піка першого раунду на 2025 рік. Добре, хоч Юта низько, так би 4 було🤝 Тайм-аут