Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українка у Німеччині. Tima Pecherska
Додано 06 січ 2025

Українка у Німеччині. Tima Pecherska

@tima_petscherskaja
Кількість підписників: 598
Фото: 252
Посилання: 14
Опис:
У віці 35+ я опинилася в іншій країні і почала нове життя за тисячі кілометрів від рідної домівки. У цьому каналі, який покликаний допомогти українцям у Німеччині, я розповідаю про свій досвід, про своє життя та допомагаю своїм співвітчизникам. Willkommen
Джерело

Українка у Німеччині. Tima Pecherska | Баварія вирішила боротися з недостатньою кількістю вчителів ... заборо...

Логотип телеграм спільноти - Українка у Німеччині. Tima Pecherska Українка у Німеччині. Tima Pecherska @tima_petscherskaja
2 100 Охват/переглядів 2026-03-18 17:45 Повідомлення №523
Баварія вирішила боротися з недостатньою кількістю вчителів ... забороною на наймання вчителівВже декілька років існує проблема з робочими місцями по всій Німеччині: десь робітників звільняють, через загальні не позитивні економічні тенденції по всьому світу, десь навпаки не вистачає персоналу (der Personalmangel). У шкільній системі я з 2022 року і постійно чую, що вчителів бракує по всій Німеччині, проте підтвердження цьому у Grundschule, Mittelschule я не знайшла. У Баварії персонал є, а ось годин для нього нема, економія. Проте зовсім інша ситуація у Förderschule, де ситуація із браком персоналу була завжди, але після 2022 року це набуло критичних масштабів. У такі типи шкіл дуже часто відправляли тих учнів, у яких були проблеми з вивчення німецької, але жодних відповідних діагнозів. Зараз проблема посилилася: черги на два роки вперед, навіть для тих учнів, у кого профільні та важкі діагнози, саме для такого типу шкіл. І що я почула від дирекції на одному з термінів, де була перекладачкою, а те, що з березня у Баварії запровадили мораторій на наймання нових вчителів.Як журналістка у минулому, я одразу знайшла відповідну статтю. Так, це правда: нових вчителів у цьому та наступному році наймати не будуть, "старих" будуть переводити на неповний робочий день, достроково відсилати на пенсію і заохочувати позанормову роботу. Також скасують гуртки, додаткові заняття. Крім того класи будуть тепер більш численні: від 25 учнів і більше. Посилання на статтю.Через декілька днів після оприлюднення мораторію, Маркус Зьодер - очільник Баварії - вирішив як раз написати пост в Instagram щодо освітньої системи Баварії, пообіцявши, що збільшить штат вчителів на 1.5 тисячі на наступний рік і далі на 9 тисяч. Тобто, ніби це не він запровадив той мораторій. У коментарях пан очільник не відповів, як збирається боротися з кризою, спричиненою Personalmangel, якщо сам наклав мораторій на набір шкільного персоналу. А так хотілося вірити, що такі казуси трапляються тільки в нашій країні, а ні, люди, влада усюди однакові...