Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українка у Німеччині. Tima Pecherska
Додано 06 січ 2025

Українка у Німеччині. Tima Pecherska

@tima_petscherskaja
Кількість підписників: 598
Фото: 252
Посилання: 14
Опис:
У віці 35+ я опинилася в іншій країні і почала нове життя за тисячі кілометрів від рідної домівки. У цьому каналі, який покликаний допомогти українцям у Німеччині, я розповідаю про свій досвід, про своє життя та допомагаю своїм співвітчизникам. Willkommen
Джерело

Українка у Німеччині. Tima Pecherska | Різдво у середній школі у Баварії: як святкують це свято школяріНарешт...

Логотип телеграм спільноти - Українка у Німеччині. Tima Pecherska Українка у Німеччині. Tima Pecherska @tima_petscherskaja
1 870 Охват/переглядів 2025-12-21 18:12 Повідомлення №495
Різдво у середній школі у Баварії: як святкують це свято школяріНарешті канікули, а це значить, що є трохи часу поділитися цікавою інформацією. Останній тиждень перед канікулами був насиченим. Усі школярі активно готувалися до Adventsfeier у школі, а саме - концерт, ярмарок із продажем поробок та прикраси для настрою.У нашому класі підготовка почалася десь за місяць. Діти разом з моєю асистенткою старанно робили поробки: різдвяні кулі зі скла з підсвіткою, прикраси для ялинки на різний смак, брелоки, пакети для подарунків, розписані власноруч. Також ще були смаколики.Було зроблено прикраси для великої спортивної зали, де й відбулося свято. Що цікаво, участь у святі була verpflichtet, тобто, обов'язкова. З 16 до 20 діти з батьками мали бути на святі. На жаль, більшість моїх дітей проживають у різних містах, а транспортне сполучення є слабким. То ж діти залишился у школі з 7.30 до 20, їх погодували та порозважали. Ввечері усіх успішно посадили на таксі, що цікаво, із DT це коштувало близько 3 євро, не дивлячись на відстань.Саме свято складалося з концерту, різдвяного ярмарку, розваг, танців й музики та їжі. Ми разом з класом активно розпродали крам, який діти робили самі. Було зароблено 75 євро. Діти були у захваті, хоча й усі втомилися.Нагородою була п'ятниця із солодощами, веселим прибиранням класу, без жодного вивчення німецької мови і з відвідинами церкви. Попри те, що у моєму класі нема жодного католика, я вирішила, що ми підемо на різдвяну службу, аби ознайомитися з цими традиціями. Ніхто не заперечував, а я разом зі своєю колегою пораділа хітами Sting та Metallica у виконані камерного ансамблю у церкві. Де ще б я почула мелодії дитинства у церкві?Як святкували ви та ваші діти прийдешні свята? Діліться!