Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українка у Німеччині. Tima Pecherska
Додано 06 січ 2025

Українка у Німеччині. Tima Pecherska

@tima_petscherskaja
Кількість підписників: 602
Фото: 252
Посилання: 14
Опис:
У віці 35+ я опинилася в іншій країні і почала нове життя за тисячі кілометрів від рідної домівки. У цьому каналі, який покликаний допомогти українцям у Німеччині, я розповідаю про свій досвід, про своє життя та допомагаю своїм співвітчизникам. Willkommen
Джерело

Українка у Німеччині. Tima Pecherska | Німеччина дивує: заблоковане авто і ремонтні роботиМій жахастик справд...

Логотип телеграм спільноти - Українка у Німеччині. Tima Pecherska Українка у Німеччині. Tima Pecherska @tima_petscherskaja
1 660 Охват/переглядів 2025-09-03 10:45 Повідомлення №421
Німеччина дивує: заблоковане авто і ремонтні роботиМій жахастик справдився. Завжди боялася запізнитися на літак, потяг чи виїхати пізніше на авто, адже зазвичай подорожі розплановані точно, особливо, якщо є ще якісь додаткові витрати часу (пором, кордони). Так ось, уявіть, у нас у місті давно кладуть оптику, тому місто час від часу перерито. Цього разу минулого тижня перекрили частину вулиці, де живу. На вихідних усе стояло таким чином, що можна було проїздити повз та паркувати авто, де є паркомісце, яке належить нашому будинку. У понеділок ранком було заплановано виїзд на 7 ранку.Виходжу, а виїзд з парковки перерито, цеглини складені окремо (у нас бруківка). Виїхати через вузький прохід для пішоходів неможливо, габарити не дозволяють. Йду до робітників, я вже маю рівень мови С1, як раз для таких потреб. Хоча розумію, що напевно нічого не вийде.Позаду стоїть бабуля, яка відкрила свій гараж і стоїть у здивування. Я кажу їй, що мовляв, ремонт. Питаю, чи попереджали її чи когось. Ні, не було жодних попереджень, не поштою, не табличками, не листівками. Син її не зміг поїхати на роботу.Попросила щось зробити головного, він спокійно наказав робітникам засипати ту траншею гравієм. 20 хвилин і авто було розблаковано. Тепер ось думаю, напевно треба тепер завжди заздалегідь переставляти авто на якусь публічну парковку, аби такого не повторилося. До речі, публічна парковка поруч також була заблокована.Дивує більш за все, чому не було оголошень на будинку, на прилеглій території, на парканчику біля техніки, у поштовій скриньці, на сайті міста...Розкажіть, чи траплялось щось подібне з вами? Як вам це відчуття - усе пропало!😂😁