Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українка у Німеччині. Tima Pecherska
Додано 06 січ 2025

Українка у Німеччині. Tima Pecherska

@tima_petscherskaja
Кількість підписників: 602
Фото: 252
Посилання: 14
Опис:
У віці 35+ я опинилася в іншій країні і почала нове життя за тисячі кілометрів від рідної домівки. У цьому каналі, який покликаний допомогти українцям у Німеччині, я розповідаю про свій досвід, про своє життя та допомагаю своїм співвітчизникам. Willkommen
Джерело

Українка у Німеччині. Tima Pecherska | Поїздка вихідного дня: Attersee в АвстріїУсі три роки я мріяла побуват...

Логотип телеграм спільноти - Українка у Німеччині. Tima Pecherska Українка у Німеччині. Tima Pecherska @tima_petscherskaja
1 850 Охват/переглядів 2025-07-06 09:09 Повідомлення №398
Поїздка вихідного дня: Attersee в АвстріїУсі три роки я мріяла побувати на одному з озер у стилі "Мальдіви", проте відомі німецькі озера за Мюнхеном від мене у трьох годинах, а ось австрійські "перлини" ближче. Обрала найбільше озеро із "найближчих". Їхати дві години автобаном, не забути купити віньєтку онлайн, бо на кордоні жахливі черги, аби купити фізичну. Звісно, найбільше проблема - парковка, адже ці курортні міста користуються неабияким попитом, тим паче у літні вихідні. Проте офіційних пляжів чимало, а значить можна знайти і парковку, і місце на пляжі. У підсумку на пляжі була десь о 13 (сором який, оце треба було о 6 встати, щоб приїхати раніше - ніж!), але були вільні місця, навіть у тіні. Вода прозора, така, що трохи бадьорить, дуже чиста, є риби, дуже цивільні заходи, можливість купатися для людей з інвалідністю. Є навіть надувний батут посеред озера для дітей. Інфраструктура - душ, туалет, бокси для зберігання цінних речей - усе є. Поруч кафе зі шведським столом. Усі умови для відпочинку, мені сподобалося. Також на озері є комплекси із майданчиками для волейболу, водними гірками для дітей, басейнами. Вхід коштує 15 євро на родину. Парковка - 8 євро день, працює наш рідний німецький Parkster (мобільний додаток).Усім рекомендую! Це ніби австрійське Комо чи Гарда :)Гарних вихідних ❤️