Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українка у Німеччині. Tima Pecherska
Додано 06 січ 2025

Українка у Німеччині. Tima Pecherska

@tima_petscherskaja
Кількість підписників: 602
Фото: 252
Посилання: 14
Опис:
У віці 35+ я опинилася в іншій країні і почала нове життя за тисячі кілометрів від рідної домівки. У цьому каналі, який покликаний допомогти українцям у Німеччині, я розповідаю про свій досвід, про своє життя та допомагаю своїм співвітчизникам. Willkommen
Джерело

Українка у Німеччині. Tima Pecherska | Проходження кордонів: Угорщина, Сербія, Болгарія та Туреччина. Усім пр...

Логотип телеграм спільноти - Українка у Німеччині. Tima Pecherska Українка у Німеччині. Tima Pecherska @tima_petscherskaja
2 140 Охват/переглядів 2025-06-09 06:40 Повідомлення №388
Проходження кордонів: Угорщина, Сербія, Болгарія та Туреччина. Усім привіт! Днями розпочалися мої літні пригоди, то ж ділюся з вами ситуацією на кордонах. Перший кордон був з Угорщиною, завдяки тому, що подорож розпочалася зранку у п'ятницю та ще було велике мусульманське свято, не було ані пробок, ані черг: усе чітко та швидко. Кордон із Сербією, який торік коштував чимало нервів, цього разу був підозріло привітним та швидким. Болгарія цікавилася лише питанням чи транзит у нас, проте на виїзді робітник запитав, куди саме ми їдемо. Далі Туреччина вразила, тому що робітниця не знала англійської і вимагала ID-Card. Пояснила, що ВНЖ буває не тільки карткою, а й вклейкою, проте все одно відіслали до офісу. Виявилося, що робітниця не знала, як сказати англійською "страховка". Після демонстрації усіх документів, що є, знову відправили на огляд багажа (другий раз) і відпустили (це при тому що минулоріч жодних проблем не було). Згодом з'ясувалося, що нібито з 2025 змінилися правила і тепер від власників авто на іноземних номерах вимагають ще й ID цієї країни. Зазначу, що для проходження кордонів просять стандартно закордонний паспорт та техпаспорт авто. Також у Туреччині слідкують за тим, аби за кермом автомобіля перебував той, хто заїхав на кордоні (також нібито ця норма не стосується родичів першої лінії). Кому цікаво - дизель у Туреччині за євро, а ціни загалом на все злетіли, хоча минулого року здавалося, куди ще вище. Як у вас цього року з проходженням кордонів із протермінованим ВНЖ?