Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українка у Німеччині. Tima Pecherska
Додано 06 січ 2025

Українка у Німеччині. Tima Pecherska

@tima_petscherskaja
Кількість підписників: 602
Фото: 252
Посилання: 14
Опис:
У віці 35+ я опинилася в іншій країні і почала нове життя за тисячі кілометрів від рідної домівки. У цьому каналі, який покликаний допомогти українцям у Німеччині, я розповідаю про свій досвід, про своє життя та допомагаю своїм співвітчизникам. Willkommen
Джерело

Українка у Німеччині. Tima Pecherska | Лікбез щодо дитини у школі та її майбутнього. Хочу поділитися своїм до...

Логотип телеграм спільноти - Українка у Німеччині. Tima Pecherska Українка у Німеччині. Tima Pecherska @tima_petscherskaja
1 700 Охват/переглядів 2025-05-14 07:00 Повідомлення №372
Лікбез щодо дитини у школі та її майбутнього. Хочу поділитися своїм досвідом та спостереженням за три роки у школі: не тільки як працівниці, а й як мами. Головне, що потрібно запам'ятати і не плекати ілюзій: ваша дитина - потрібна лише вам, тому увесь її шлях в освіті - лише ваша проблема. Якщо ви не будете цікавитися усіма можливостями та хоч на якийсь час перестанете відстоювати дитину - ніхто інший за вас це не зробить. І я зараз не лише про булінг, мобінг. Важливо відстоювати права дитини у межах закону, знати більше, ніж керівництво, адже часто батьки упускають важливі моменти: закони, виключення з них, важливі параграфи у законодавстві, завдяки яким діти б мали невеликі бонуси, які б допомогли у майбутньому та зараз. Зрозумійте, що у школі, гімназії, інституті ніхто не має опікуватися вашою дитиною у більш ширшому значенні, ніж просто догляд чи надання освітніх послуг. Скажу більше, інколи працівники освітніх закладів просто не знають усіх законів та нюансів, і навіть не мають цього знати. Я розумію, що ми усі живемо досі у стресі, тому завжди є виправдання, проте деякі речі мають бути викарбувані до автоматизму: шукати інформацію самостійно, консультуватися та тримати руку на пульсі. Так, складно: у чужій країні, чужою мовою, з незнайомими законами, але іншого варіанту нема, якщо хочемо кращого майбутнього для дітей. Ненавиджу повчати чи ще щось, просто дуже хочеться, щоб за кожною дитиною стояли батьки, чи мати, чи батько, які вірять, які допоможуть і зроблять все, попри все. Ваша "учілка"😘❤️