Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українка у Німеччині. Tima Pecherska
Додано 06 січ 2025

Українка у Німеччині. Tima Pecherska

@tima_petscherskaja
Кількість підписників: 602
Фото: 252
Посилання: 14
Опис:
У віці 35+ я опинилася в іншій країні і почала нове життя за тисячі кілометрів від рідної домівки. У цьому каналі, який покликаний допомогти українцям у Німеччині, я розповідаю про свій досвід, про своє життя та допомагаю своїм співвітчизникам. Willkommen
Джерело

Українка у Німеччині. Tima Pecherska | Усім привіт! Ось і прийшов день отримання фінального табеля у Баварії....

Логотип телеграм спільноти - Українка у Німеччині. Tima Pecherska Українка у Німеччині. Tima Pecherska @tima_petscherskaja
1 400 Охват/переглядів 2025-05-02 15:33 Повідомлення №363
Усім привіт! Ось і прийшов день отримання фінального табеля у Баварії. Мій четвертокласник майже закінчив початкову школу. Відчуття різні, адже згадуючи, як він пішов до школи в Україні, через ковід та карантини, він був у школі від сили місяці три, потім повномасштабне вторгнення, стає трохи сумно. До школи у Баварії він потрапив у травні 2022, також у перший клас. Не знаючи німецьку, від слова зовсім, він зміг досягти певного прогресу. Домашні завдання робить завжди самостійно чи на подовженому дні у німецькому класі, адже бути вчителькою для свого сина я так і не змогла. Саме через це від початку моєї роботи у школі, син не був зі мною, а вчив німецьку у середовищі. Він багато читає німецькою, але за усі ці роки я так і не змогла знайти для нього репетитора німецької, на відміну від англійської (це особисто його бажання, тому англійську він вчить активно). Проте завжди треба пам'ятати, що усі діти різні, і кому підходить одна система вивчення мови, іншим вона може не підходити. Це я вже точно усвідомила за три роки у школі. Наступний тиждень - подання документів до шкіл різних типів (Realschule, Gymnasium, Mittelschule), а через тиждень - можна здавати тести (якщо бал табеля не дозволяє прямий вступ до обраного виду школи). Тобто, загалом система виглядає так: якщо бал табеля відповідний, писати тести не потрібно (якщо йдеться про Realschule чи Gymnasium). Цікаво, що в інших землях діти отримали табель у січні, а Баварія лише зараз. Розкажіть, куди підуть ваші діти після Grundschule? Мій, наприклад, сам поставив собі мету, досяг її. Я мала трохи інше уявлення і хотіла, щоб він обрав дещо легший шлях, проте я ніколи не тисну на сина і завжди радо підтримую його. Schönes Wochenende 💫