Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українка у Німеччині. Tima Pecherska
Додано 06 січ 2025

Українка у Німеччині. Tima Pecherska

@tima_petscherskaja
Кількість підписників: 602
Фото: 252
Посилання: 14
Опис:
У віці 35+ я опинилася в іншій країні і почала нове життя за тисячі кілометрів від рідної домівки. У цьому каналі, який покликаний допомогти українцям у Німеччині, я розповідаю про свій досвід, про своє життя та допомагаю своїм співвітчизникам. Willkommen
Джерело

Українка у Німеччині. Tima Pecherska | Запобігання діабету у Німеччині: які аналізи роблять і що радять. Раз ...

Логотип телеграм спільноти - Українка у Німеччині. Tima Pecherska Українка у Німеччині. Tima Pecherska @tima_petscherskaja
1 300 Охват/переглядів 2025-04-25 12:45 Повідомлення №357
Запобігання діабету у Німеччині: які аналізи роблять і що радять. Раз на рік я роблю контроль діабету (у мене інсулінорезистентність) у свого лікаря ендокринолога. Попри те, що я на обліку у цьому праксисі, кожного кварталу потрібне направлення від домашнього лікаря. Як виглядає цей контроль? Раз на рік треба робити загальні аналізи крові та глюкозотолерантний тест, який включає ще й індекс HOMA. Взагалі DHP (Diabetes Health Profil) - це аналізи крові на цукор кожні три місяці. Цього разу я здала той тест, який триває з 6 до 10.30. Хто не в курсі, цей тест виглядає так: кров беруть натще, у руці залишають "метелик" (катетер), треба випити 75 мл глюкози і потім кров беруть кожний час три рази. Перед останнім взяттям крові вона закінчилася😂на іншій руці взагалі без варіантів, але медсестра спробувала. У підсумку медсестра пробивала на першій руці знову, але в іншому місці. Синці не сходять вже тиждень, але у мене завжди так. Через тиждень я прийшла на консультацію до ендокринолога. Сподобалося, що усе було у порівнянні з результатами аналізів рік тому. Що сказати, все виглядає набагато краще, ніж було. Наприклад, інсулін став нижчим за всіма показниками. Глюкоза також знизилася. Як сказала лікарка, мені вдалося посунути діабет від себе. Цим я і займаюся вже років 10. Повторили основи - три стовпи, які підтримають на шляху у боротьбі з діабетом - медикаменти, харчування, активність (спорт). Що цікаво, щороку ендокринолога цікавлять мої демографічні плани, на відміну від жіночого лікаря😁Зазначу, що торік я проходила Schulung щодо харчування при діабеті, де в принципі не знайшла нової інформації, але мені дуже сподобалося, що охочі могли дізнатися багато чого і отримати відповіді на нагальні запитання. Що ж, іду далі і продовжую здоровий спосіб життя. Усім зацікавленим нагадую: відмова від індустріального цукру, фастуду, борошна та обмеження вуглеводів у поєднанні з щоденною активністю є запорукою здоров'я та інколи гарної форми, але це не точно😜