Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українка у Німеччині. Tima Pecherska
Додано 06 січ 2025

Українка у Німеччині. Tima Pecherska

@tima_petscherskaja
Кількість підписників: 602
Фото: 252
Посилання: 14
Опис:
У віці 35+ я опинилася в іншій країні і почала нове життя за тисячі кілометрів від рідної домівки. У цьому каналі, який покликаний допомогти українцям у Німеччині, я розповідаю про свій досвід, про своє життя та допомагаю своїм співвітчизникам. Willkommen
Джерело

Українка у Німеччині. Tima Pecherska | Оплата світла і перерахунок за рік: чи бувають неточності. Усім привіт...

Логотип телеграм спільноти - Tima Pecherska. Життя українки у Німеччині Українка у Німеччині. Tima Pecherska @tima_petscherskaja
1 500 Охват/переглядів 2025-04-04 06:34 Повідомлення №348
Оплата світла і перерахунок за рік: чи бувають неточності. Усім привіт! Часто бачу, що на форумах питають, чи бувають якісь проблеми з оплатою світла, адже зазвичай усе відбувається за знайомою схемою: наприкінці місяця чи на початку компанія автоматично бронює платіж, у сумі зазначеній у договорі, та через декілька днів знімає з рахунку. Будь-які зміни, заборгованості спочатку надсилають листом, згодом вже це відображається в онлайн-банкінг, наприклад. Проте є такі періоди, як кінець та початок календарного року, коли компанії здійснюють перерахунок. У цей час можуть відбуватися несподіванки. Наприклад, на моєму прикладі усе досить дивно щороку, проте з деякими змінами. Наприклад, у грудні знімають лише абонплату за рік, щось біля 14 євро. Згодом будь-які платежі починають надходити лише на початку лютого. Там і Nachzahlung, та пропущені місяці. Цього року взагалі було дивно: знімання однієї ж тієї суми тричі. Протягом тижня повернули те, що знімали раніше. У підсумку десь за 10 днів усе прийшло до норми. До речі, у призначенні платежу видно, за який місяць чи це доплата за рік чи навпаки повернення. У моєму випадку я обрала постачальника світла - моє місто, тому я завжди можу зателефонувати та все з'ясувати, аби прийти особисто. Проте ціна мені не подобається: є постачальники, послуги яких на відсотків 40 дешевші, проте завжди потрібно читати маленький шрифт та зірочки, адже потім може виявитися, що дешевший сир не такий вже й привабливий. Розкажіть, скільки довелося заплатити за доплату за світло за рік і чи задоволені ви своїм постачальником.