Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Що з економікою?
Додано 27 лип 2021

Що з економікою?

@thinktankces
Кількість підписників: 12 721
Фото: 1,490
Відео: 13
Посилання: 2,920
Опис:
Канал Центру економічної стратегії (ЦЕС). Досліджуємо та пояснюємо, що відбувається з українською економікою. Сайт - ces.org.ua, зв'язок - [email protected] (рекламу не розміщуємо). Instagram - https://www.instagram.com/cesukraine/
Джерело

Що з економікою? | ️⚡️ Найдорожчий в Європі проїзний на неякісний транспорт: КМДА оприлюд...

Логотип телеграм спільноти - Що з економікою? Що з економікою? @thinktankces
3 000 Охват/переглядів 2026-05-18 14:15 Повідомлення №3369
⚡️⚡️ Найдорожчий в Європі проїзний на неякісний транспорт: КМДА оприлюднило проєкт нових тарифів на проїздКМДА засвітили нові тарифи на проїзд і одразу приховали документ документ знову доступний. Але журналісти kyiv.news встигли ознайомитись з тарифами. І якщо це правда, то реалізувались наші найгірші побоювання щодо спроможності КМДА впровадити зручну для пасажирів тарифну сітку.🤯 Отже: разовий квиток подорожчає з 8 до 30 грн, місячний проїзний на всі види транспорту без обмеження кількості поїздок коштуватиме 4 875 грн, студентам — 2 437,50 грн.Місячний проїзний за 4 875 гривень на весь комунальний транспорт є чи не найдорожчим у Європі!Також з'явиться пересадковий квиток за 60 грн з необмеженою кількістю безкоштовних пересадок між будь-яким видом транспорту впродовж 90 хвилин після першої валідації.Решту тарифів можна прочитати за посиланням.❗️ Висновок - замість врахування наших пропозицій КМДА вирішили йти протоптаною доріжкою і просто збільшити всі тарифи у 3,75 рази. Також очікуємо, що майже одразу піднімуть вартість проїзду і приватні перевізники. Вочевидь це підвищення вартості проїзду саме для них, а не для пасажирів - адже як інакше пояснити у 3,5 разів вищу вартість місячного проїзного, ніж у Варшаві?!📢 Закликаємо мера Віталія Кличка не підписувати це розпорядження і утворити роботу групу з питань напрацювання тарифів за за участі громадськості та експертів. ГО "Пасажири Києва" готова долучитися до обговорення і напрацювання якісного тарифного меню.Ваші підлеглі вже показали неспроможність підготувати якісну тарифну сітку, давайте разом це виправимо!