Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - #theytoldme
Додано 21 чер 2021

#theytoldme

@theytoldme
Кількість підписників: 3 526
Фото: 4,930
Відео: 54
Посилання: 1,980
Опис:
Лінки theytold.me/links Писати @ttm_contact
Джерело

#theytoldme | А... І щоб депутати не були "оці кончені хуї" — не голосуй сракою.В де...

Логотип телеграм спільноти - #theytoldme #theytoldme @theytoldme
752 Охват/переглядів 2025-01-10 10:05 Повідомлення №10057
А... І щоб депутати не були "оці кончені хуї" — не голосуй сракою.В депутати люди йдуть або щоб рішать вопросіки, або за владою. Інакше вони в політиці не виживають. З рішалами ти нічого не вдієш, а от ті, хто спраглі до влади – вони якраз тобі потрібні. Бо вони зроблять усе, що треба їхнім виборцям, якщо ці виборці їх підтримають. Це і добре, і погано. Бо виборці хочуть всякої хуйні – все бесплатно і нічого не робить. Тому ідеальна тактика, імхо, це знаходити своїх однодумців, обʼєднуватись з ними, вибирати і просувати свого депутата, як свого представника, контролювати і взаємодіяти зі своїм депутатом. Так, це нелегко. Бо твій депутат буде проти 20 депутатів від "народу" і "рішал", але... Але він буде за тебе, поки ти даєш йому владу. Коли постане питання (а воно точно буде) – "10к доларів на місяць" чи "голосувати, як хоче мій виборець", то твоя підтримка має бути більша за ці гроші. Бо а як інакше? Звідки має взятись мотивація просувати твої тези, якщо ти не вписуєшся і навіть пасивно не підтримуєш? На шо має жити партія, якщо її не спонсорує олігарх? Але що я понімаю, звісно