Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - #theytoldme
Додано 21 чер 2021

#theytoldme

@theytoldme
Кількість підписників: 3 526
Фото: 4,930
Відео: 54
Посилання: 1,980
Опис:
Лінки theytold.me/links Писати @ttm_contact
Джерело

#theytoldme | І тут проблема в категоричному мисленні. От чувак впевнений, що якщо в...

Логотип телеграм спільноти - #theytoldme #theytoldme @theytoldme
539 Охват/переглядів 2025-01-01 16:41 Повідомлення №10017
І тут проблема в категоричному мисленні. От чувак впевнений, що якщо в людини q6 за 2.5 ляма гривень — то все, в метро не поїде. Що неправда.Якийсь відсоток поїде. Купуєш собі квартиру на мінській чи на контрактовій в новобудові і їздиш вдень в ЦУМ дивитись кіно на метро. В чому, блять, проблема? Це лиш один кейс. А варіантів тисяча. Приїдь в дев'ять ранку до Лісової, Житомирської, Героїв Дніпра чи Харківської — подивись, якими там автівками все навколо запарковано нахуй. Зрозуміло, що є культура "живу в їбенях, читай новочерські липки, їжджу в їбеня, то краще автівкою, ніж хуй пойми як". Як існує і культура "в мене двоє дітей 1 і 3 роки, мені пиздець як незручно в метро". Яка взагалі не про вартість автівки...Але існує і інша культура — "живу на оболонський липках, то і офіс в мене буде на оболонський липках, а на q5 може 2 рази в місяць поїду на зустріч і 4 рази в скаймол на закупи". Є культура "я заробив собі на синій паркетник, і люблю льотати, мені по кайфу годину їхати", а є культура "орендую квартиру на тій гілці метро, на якій офіс, і я їбав працювати, якщо офіс не на метро". Люди різні, їх узагальнити складно. Треба розуміти відсоток людей, які приймають той чи інший вибір. Але...Але якщо вибору нема, то буде як завше — чому нема велодоріжок, бо ніхто не їздить на великах, а чого ніхто не їздить, бо нема велодоріжок;)