Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ФУТБОЛ УКРАЇНИ
Додано 06 гру 2025

ФУТБОЛ УКРАЇНИ

@theukrfoot
Кількість підписників: 44 138
Фото: 41,800
Відео: 520
Посилання: 19,400
Опис:
📩 Співпраця – @aadmin_ua Онлайн-медіа «ФУТБОЛ УКРАЇНИ» Субʼєкт у сфері медіа: ідентифікатор медіа - R40-06084 поштова адреса: вул.Івасюка, буд. 5, м. Рава-Руська, 80316 +380 (98) 33 01 225 [email protected] Канал містить матеріали для осіб 21+.

👥 Кількість підписників

44 138
Середній/День:: +13
Середній/Тиждень:: +485
Середній/Місяць:: +1115

👁️ Середній перегляд на повідомлення

13 046
Середній/День:: 12,700
Середній/Тиждень:: 12,327
ERR: 29.56%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 19
Середнє за тиждень: 2.7
Середнє за день: 2

Історія змін назви

ФУТБОЛ УКРАЇНИ 2026-06-05
theukrfoot 2026-05-30
ФУТБОЛ УКРАЇНИ 2026-05-29

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 16,300 26-06-10 07:41
🇺🇦 Новачок «Шахтаря» Олександр Караваєв попрощався із «Динамо» та розповів про свій перехід до «гірників» 💬 «Я в жодному разі не чекаю, що всі мають сприйняти моє рішення, погодитись з ним чи казати, що це правильно або неправильно. Але я зробив цей вибір після довгих днів роздумів, і на це були причини.Цей етап кар’єри дуже емоційний, тому що ти розумієш, що пів року або рік тому, чи ще багато років тому, цього майже не можна було уявити. Але трапився такий збіг обставин – і все вилилося саме в такий перехід.Хочу скористатися цією нагодою. По-перше, це, звісно, сказати велике дякую всім вболівальникам «Динамо». Вони завжди рухали нас вперед. Ти розумієш, за який клуб граєш. Від тебе постійно вимагають тільки перемог. Ми не все вигравали – у нас були поразки і невдачі, але вболівальники завжди поряд, підтримують на стадіонах в гарні і погані матчі. Тому за це їм велике дякую.А ще велике дякую і низький уклін нашим фанатам, які воюють за нас і дають можливість грати. Вони захищають нас від ворога і вболівають за нас. Тому дякую їм особисто. Хочеться сказати дякую всім, тому що за сім років було дуже багато людей поряд, особливо футболістів, з якими я грав. Без них не було б всіх цих досягнень, трофеїв і перемог. З деякими я спілкувався до «Динамо», і в «Динамо», і далі ми спілкуємося. У нас залишились дуже теплі стосунки.Не хочу когось виокремлювати, тому що це буде якось не дуже коректно. Плюс дуже багато імен та прізвищ треба називати. Але все одно це завжди залишиться зі мною в пам’яті. Всім футболістам, з якими я грав, кажу також велике дякую. Завжди хотів, щоб вболівальники та медіа помічали, що велику роботу виконують не тільки футболісти, тренерський штаб і керівництво, а ще персонал, який постійно з футболістами, і робить все для того, щоб гравцям було комфортно. Вони готують нас до кожного тренування і кожного матчу.Це наш медичний департамент – лікарі, фізіотерапевти, масажисти, які ніколи не відмовлялись і завжди виконували свою роботу в будь-який час. От реально в будь-який час. Бувало, що ми поверталися з виїзду, а це вже ніч або під ранок. Через кілька годин вони вже готові відновлювати і виконувати свою роботу. Це дуже сильно – велика їм вдячність.Так само велика подяка адміністраторам, які постійно готують для нас форму і бутси. Це наше головне спорядження для тренувань і для ігор. І все це завжди в комфортному доступі. Особливо приємно, коли є така турбота про футболістів.Також хочеться висловити подяку всім працівникам бази, всіх офісів у клубі. Вони завжди допомагають у всіх питаннях, коли ти звертаєшся, і якісно роблять свою роботу. Після цих семи років у мене залишаються такі гарні і позитивні спогади, тому що мене оточували професійні, добрі і гарні люди.Звісно, хочеться сказати велике дякую Ігорю Михайловичу та Григорію Михайловичу Суркісам. Я бачив за ці роки, як вони вкладають душу саме в «Динамо», як вони переживають за клуб, мотивують футболістів. Тому їм також велике дякую за те, що роблять для «Динамо».І також хотів сказати дякую всім тренерам, з якими працював всі ці роки. Їх було багато. Особливо хочеться відзначити Олександра Хацкевича – він запросив мене в «Динамо» та наполягав, щоб я перейшов із «Зорі» в Київ. Тоді був Олексій Михайличенко з Вадимом Євтушенком. Також був гарний період.А потім стався, можна сказати, трішки переворот в розумінні футболу, коли прийшов Мірча Луческу. Містер додав команді жагу до перемог, навчив як правильно треба перемагати і вигравати ігри, а найважливіше – трофеї. Він дав цю віру в себе, що можна будь-які вершини підкорити, якщо все правильно робити.Тому велике дякую всім тренерам – кожен зробив свій внесок в розвиток мене, як футболіста у цьому клубі» – сказав Олександр Караваєв у коментарі Tribuna. 🔵 ФУТБОЛ УКРАЇНИ 🇺🇦
👁 12,800 26-05-19 18:24
«Саутгемптон» відсторонили від фіналу плей‑оф Чемпіоншипа 💬 «Незалежна дисциплінарна комісія сьогодні виключила «Саутгемптон» із плей-оф Чемпіоншипу після того, як клуб визнав численні порушення регламенту Англійської футбольної ліги (EFL), пов’язані з несанкціонованим відеоспостереженням за тренуваннями інших клубів.Крім того, клуб отримав зняття чотирьох очок, яке буде застосовано до турнірної таблиці Чемпіоншипу сезону 2026/27, а також догану щодо всіх висунутих звинувачень.У результаті сьогоднішнього рішення «Мідлсбро» відновлено у плейоф 2026 року, і команда вийде до фіналу плей-оф проти «Галл Сіті». Фінал залишається запланованим на суботу, 23 травня, час початку матчу буде підтверджено пізніше.«Саутгемптон» вперше отримав звинувачення у п’ятницю, 8 травня, а додаткові звинувачення були висунуті в неділю, 17 травня, щодо додаткових порушень протягом сезону 2025/26. Ці додаткові звинувачення виникли після того, як у ході розгляду справи щодо «Мідлсбро» було виявлено нові факти.«Саутгемптон» визнав порушення правил, які вимагають від клубів діяти з максимальною добросовісністю, а також забороняють спостереження за тренуванням іншого клубу протягом 72 годин до запланованого матчу. Визнані порушення стосуються матчів проти «Оксфорд Юнайтед» у грудні 2025 року, «Іпсвіч Таун» у квітні 2026 року та «Мідлсбро» у травні 2026 року.«Саутгемптон» має право подати апеляцію на рішення комісії відповідно до регламенту EFL, і сторони працюють над тим, щоб спробувати вирішити можливу апеляцію в середу, 20 травня. Залежно від її результату, це може призвести до подальших змін у суботньому матчі.EFL наразі веде переговори з усіма трьома клубами щодо наслідків сьогоднішнього рішення та зробить додаткову заяву згодом» – йдеться в заяві EFL. 🔵 ФУТБОЛ УКРАЇНИ 🇺🇦
👁 12,300 26-05-16 17:04
⚡️36-річний Ярослав Ракіцький завершив кар’єру 💬 «Хочу звернутись до кожного свого вболівальника з кожного куточка футбольного світу. До всіх футбольних клубів, де я мав честь грати. Віддати шану кожному тренеру, кожному партнеру по команді, кожному супернику та кожному працівнику клубів, хто був поруч протягом цього великого шляху.Хочу по-людськи подякувати всім, хто підтримував мене всі ці роки. Хто радів перемогам, переживав поразки та проходив цей шлях разом зі мною. Сьогодні я завершую етап свого життя як професійний футболіст, який здобув 30 трофеїв на найвищому рівні. І продовжую жити футболом уже в новій ролі – тренера або спортивного функціонера - побачимо згодом.Футбол був моїм життям 30 років. Не просто грою. Не просто професією. Усе моє життя побудоване навколо футболу. Саме тому цей момент для мене особливий і непростий водночас.За ці роки було все: великі перемоги, чемпіонства, єврокубкові матчі, важкі періоди, сильні емоції та неймовірна кількість людей, які стали частиною моєї історії. Особлива подяка моєму першому тренеру Павлу Дулінову, особливому тренеру мого дубля Валерію Яремченку та футбольному янголу – Мірчі Луческу.Дякую Рінату Леонідовичу Ахметову. Дякую моїй рідній академії Шахтаря та кожному працівнику клубу, хто був поруч протягом багатьох років. Дякую, «Шахтарю», за велику карʼєру.Дякую Президенту за шанс пройти цей шлях разом із 13 років у такому великому клубі. Ви подарували мені найкращі можливості та допомогли здійснити всі футбольні мрії. Побачимось у футболі» – написав захисник. 🔵 ФУТБОЛ УКРАЇНИ 🇺🇦
👁 16,500 26-04-23 17:20
🇺🇦 Головний тренер «Шахтаря» Арда Туран – про перемогу над «Зорею» 🇺🇦 💬 «Розслабленість просто неможлива в наших умовах. І так, ми щоразу втомлюємося іще більше на дистанції сезону, проте щоразу це того вартує. Знаєте, грати на великому стадіоні, заповненому 90 тисячами вболівальників, – це легко, у такий час доби грати із «Зорею» тут, на цьому стадіоні – це вимагає великих моральних зусиль. І я вдячний своїм гравцям, що вони зуміли їх продемонструвати. Ми вдалися до зміни кількох позицій, що вбачали коректним з огляду на точкове планування та з урахуванням сильних сторін нашого суперника. І я постійно, ви мали змогу це бачити, із лави запасних, а також у роздягальні, підштовхував своїх гравців, підказував, додавав їм драйву. Сьогодні в стартовому складі вийшов Проспер і забив уперше за «Шахтар». Дуже довго йому не вдавалося відзначитися. Як вважаєте, на нього тиснув той фактор, що він досі не забивав за команду?💬 Я завжди розмовляю зі своїми гравцями, і насамперед мені дуже подобається в «Шахтарі», що тут вибудована стратегія та погляд на майбутнє, яке намагаються будувати день за днем, крок за кроком. Проспер Обах безпосередньо є частиною цього світлого майбутнього. Учора ввечері, коли ми вирішили випустити його в стартовому складі, я одразу поспілкувався з ним, пояснив тактичні вимоги, які я хочу від нього бачити в цій грі. Безумовно, на моє переконання, він додає від гри до гри, я повністю задоволений його прогресом і тим, як він себе проявляє. Слід зрозуміти просту істину: молодим гравцям потрібен час, вони не можуть бути топовими виконавцями одразу. Тому я не маю жодних сумнівів, що він забʼє багато голів, здобуде безліч титулів і впише своє імʼя в історію цього клубу. Суперники «Шахтаря» час від часу, у принципі кожної гри, створюють вам дуже багато проблем саме під час стандартів. Як ви сьогодні оціните дії своєї команди під час стандартів?💬 Ми постійно розмовляємо з гравцями також і про це. Важливо розуміти, що ми проводимо матчі без перебільшення що три дні. І сьогодні я задоволений тим, як ми відпрацювали. Проте я постійно наголошую на необхідності допрацьовувати такі моменти, як добивання, що можуть виникати за подібних ситуацій. Так, на жаль, іноді ми пропускаємо внаслідок цього – як, наприклад, у грі з ЛНЗ. Але нам банально бракує часу, оскільки більшість його ми проводимо просто в аналітичній кімнаті, де розбираємо стандартні положення лише на відео, а не маємо можливості відпрацювати їх на футбольному полі та застосувати практично. Тому, так, теоретично ми здобуваємо якісь знання, але, на жаль, їх недостатньо. Я міг би вдатися до полеміки та розповісти про те, наскільки ми обмежені в нашому календарі, проте вважаю, що це буде не зовсім доречним» 🔵 ФУТБОЛ УКРАЇНИ 🇺🇦
👁 7,990 26-04-20 13:35
🇺🇦 Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран у коментарі УПЛТБ розповів про поразку від «Вереса» 🇺🇦 💬 «Безумовно, ми налаштовувалися тільки на перемогу, розуміючи ситуацію. Керівництво зробило все для того, щоб хлопці були задоволені і до гри і, найосновніше, після гри. Ви розумієте, про що я говорю.І ми зі свого боку теж намагалися зробити все максимально для того, щоб підвести команду – передусім у психологічному плані. І знов-таки, я не бачив у тренувальному процесі, що в нас будуть такі проблеми, які сьогодні виникли.Хоча ми знали прекрасно, що Ващенко пропускає матч, Енріке травмований – до кінця сезону опорна зона в нас проблематична. Оце єдине, що ми дійсно розуміли. Але ми сподівалися на легіонерів атакувальної ланки, які зможуть індивідуальні якості проявити, більше пресингувати суперника – але ми цього взагалі не побачили.акцент був на фланги – більше грати низом, вскривати оборону за рахунок флангових передач, створювати більшість, тому що ми розуміли, що вони грають у 5 захисників. Хоча сьогодні вони перебудовувалися, грали в 2 номінальних центрбека. І, звичайно, вплинув 1-й гол, пропустили після флангової передачі, з опорної зони забили.Чесно, важко коментувати такий матч, тому що ми очікували зовсім іншої гри. А по перерві вже доводилося ризикувати, випускати хлопців, які вперше в УПЛ виходили – Хмеловського маю на увазі, опорника, який може зіграти на відбір м’яча, який з часом буде хорошим футболістом. Черниш, Кремчанин, які були в мене у 2-й команді «Олександрії». Але практично нічого не створили, того азарту я не побачив, хоча 2-й тайм був кращим. Але ніхто не міг подумати, що ми програємо з таким рахунком» 🔵 ФУТБОЛ УКРАЇНИ 🇺🇦
👁 11,500 26-04-10 09:47
🇺🇦 Головний тренер «Шахтаря» Арда Туран – про перемогу в матчі проти «АЗ Алкмар» 💬 «Це був непростий матч, чесно скажу. Я не думаю, що 90 хвилин відображають рахунок, тому що в першому таймі ми не могли грати так, як хотіли, проти схеми 5–4–1. Нам потрібні були підключення центральних захисників із м’ячем. Наші «вісімки» були далеко і потрапляли в пастки між лініями. Ми не могли отримати ті ситуації один в один, яких прагнули. Гравці «АЗ Алкмар» більше володіли м’ячем, і їхня трійка в обороні часто змінювала структуру гри, що створювало нам проблеми. У другому таймі ми були агресивнішими, хотіли відчути, що означає чвертьфінал. Але для нас це непросто, бо ми не відчуваємо, що граємо на своєму стадіоні, тому це складно емоційно.Потрібно розуміти, що, граючи проти «АЗ Алкмар» у чвертьфіналі, ми не можемо провести всі 90 хвилин на високому рівні. Ми могли краще закривати центральну зону, могли краще формувати трикутники. Бондар і Матвієнко грали в ситуаціях «два проти одного». Їхня агресія була важливою, щоб повертати м’яч і знову атакувати. Насправді ми з «АЗ Алкмар» – схожі команди. Ми не любимо багато захищатися, а любимо контролювати м’яч. Якщо ми безперервно змушені оборонятися, то припускатимемося помилок. Ми це знали. І коли вони не могли відібрати м’яч, вони теж помилялися і давали нам хороші можливості. Це реальність футболу. Ми повинні приймати її такою, як вона є. Це моя думка. Якщо ви граєте проти «АЗ Алкмар», ви не можете провести весь матч на високому рівні. І ви не можете повністю контролювати гру протягом усього часу. Важливо правильно діяти в такі моменти, – сьогодні нам це вдалося.Насамперед я завжди кажу своїм гравцям, що вони найперше є люди, а вже потім футболісти. І в нас дуже хороші взаємини, але я маю підвищувати їхню продуктивність у правильні моменти. Це моя робота. Якщо подивитися на мою кар’єру і життя, то я багато ризикував, і я не казатиму їм, щоб вони це повторювали. Вони не повинні повторювати моїх помилок на полі та поза ним. Вони мають ризикувати правильно. Якщо ти робиш прокидання між ногами у центрі поля і це вдається – немає проблем. Але якщо не виходить, я ставитиму запитання. Якщо ти не намагаєшся зробити це в третій зоні, я буду незадоволений. Там вони можуть помилятися – я не обмежую їхній талант. У першій і другій зонах вони повинні дотримуватися тактики і бути їй вірними. У третій зоні, допоки вони дотримуються позиціонування, можуть робити все, що хочуть. Вони вільні. Але якщо ти втрачаєш м’яч у центрі поля таким чином, ми не готові до оборони після втрати. Щодо Очеретька, він має велике майбутнє. Він може пробігати понад 12 кілометрів за матч. У нього фізичні якості топрівня. Коли він додасть у розвитку, я вірю, що він зможе грати в найкращих командах світу» 🔵 ФУТБОЛ УКРАЇНИ 🇺🇦
👁 10,100 26-03-31 11:59
❗️ФІФА підтвердила випробування нового правила «офсайду Венгера» в Канадській футбольній лізі Згідно з новим правилом, форвард вважатиметься у грі, якщо між ним та передостаннім захисником відсутній видимий простір або так званий «проміжок світла». Раніше таке правило застосовувалося виключно в юнацькому футболі. Нове трактування офсайду спрямоване на заохочення атакувальної гри та підвищення динаміки матчів. 💬 «Це важливий пілотний проект. Тестуючи цю нову інтерпретацію в професійних змаганнях, ми можемо краще зрозуміти її вплив, зокрема з точки зору покращення чіткості та плавності гри, а також сприяння атакувальній грі. Ми з нетерпінням чекаємо на аналіз результатів випробувальної фази» – йдеться у заяві Венгера. Окрім того, у Канадській футбольній лізі буде запроваджено Football Video Support (FVS), що дозволить тренерам оскаржувати рішення головного арбітра за допомогою спеціальної картки. На відміну від VAR, система працюватиме автоматично. Наставники зможуть робити обмежену кількість запитів у випадках, які стосуються спірних моментів, що можуть вплинути на результат матчу🔵 ФУТБОЛ УКРАЇНИ 🇺🇦
👁 15,100 26-03-27 15:41
«Буковина» повідомила, що матч 1/2 фіналу Кубка України з «Динамо» відбудеться не у Чернівцях 💬 «На превеликий жаль для всієї великої футбольної родини «жовто-чорних» повідомляємо, що найбільш очікуваний поєдинок сезону – півфінал Кубка України проти київського «Динамо» - відбудеться не у Чернівцях.Раніше керівництво ФК «Буковина» звернулося до Української асоціації футболу з офіційним листом, у якому детально обґрунтувало можливість проведення матчу саме в Чернівцях, зазначивши ряд вагомих аргументів на користь проведення матчу на рідній арені.Однак сьогодні до офісу нашого клубу надійшла офіційна відповідь від УАФ. У листі повідомляється, що згідно з Регламентом Кубка України сезону 2025/26 та Регламентом інфраструктури стадіонів і заходів безпеки проведення змагань з футболу, матчі півфінальної стадії повинні проводитися виключно на аренах, які відповідають нормам щонайменше 3-ї категорії УАФ. Оскільки стадіон «Буковина» на сьогодні офіційно належить до арен 2-ї категорії, він не має права приймати поєдинки такого високого рівня. Водночас в УАФ дипломатично відзначили позитивні зрушення в контексті інфраструктури нашого стадіону та висловили сподівання найближчим часом побачити домашню арену «жовто-чорних» у списку стадіонів 3-ї категорії.Таким чином, найбільш очікуваний матч сезону для «Буковини» – півфінал Кубка України проти київського «Динамо» – пройде не в Чернівцях, а на стадіоні іншого міста, який відповідає вимогам УАФ щодо проведення матчів такого рівня. Про місце та час проведення поєдинку клуб повідомить додатково, як тільки буде ухвалено остаточне рішення.Ми щиро поділяємо розчарування кожного буковинського вболівальника, які мріяли побачити історичний матч з київським «Динамо» на рідному стадіоні. Проте регламентні вимоги є обов’язковими для виконання всіма учасниками турніру. ФК «Буковина» продовжує активно працювати над модернізацією стадіону, тож сподіваємося, що найближчим часом наша арена отримає 3 категорію УАФ та зможе приймати матчі найвищого рівня!» – йдеться у заяві клубу. 🔵 ФУТБОЛ УКРАЇНИ 🇺🇦
👁 8,140 26-03-26 16:14
✔️ ФІФА оголосила про важливі зміни та нові правила, які будуть застосовуватися вже на ЧС-2026▪️ Швидкі заміни: Замінений гравець має максимум 10 секунд, щоб покинути поле. Якщо цей час перевищено, заміна повинна чекати одну хвилину перед входом на поле, тимчасово залишаючи команду в меншості.▪️ Регламент часу при введенні м’яча: На виконання аутів та ударів від воріт буде встановлено ліміт у 5 секунд. Перевищення цього часу призводить до втрати володіння м’ячем.▪️ Медичне обслуговування поза полем: Будь-який гравець, який отримує медичну допомогу на полі, повинен покинути його та чекати одну хвилину перед поверненням, якщо травма не сталася внаслідок фолу, що тягне за собою картку.▪️ Розширення повноважень технології VAR: Відеотехнологія зможе переглядати ситуації з другою жовтою карткою, що веде до червоної, а також помилкові рішення щодо кутових ударів.▪️ Взаємодія капітана з арбітром: Наголошується, що лише капітан команди має право звертатися до арбітра для уточнень, а будь-який інший гравець, який оточує арбітра, може отримати попередження у вигляді жовтої картки.🔵 ФУТБОЛ УКРАЇНИ 🇺🇦
👁 11,000 26-03-25 13:44
👀 Президент «Інгульця» Олександр Поворознюк відреагував на звернення «Полісся»«Хотів сьогодні звернутися до футбольної спільноти. Хотів із таким проханням, щоб ми всі підтримали футбольний клуб «Полісся». Тому що те свавілля, яке коїлося в 19-му турі у грі з київським «Динамо» — це просто якийсь жах. Знаєте, я можу зрозуміти арбітра в полі. Він там під своїми враженнями: то йому жінка не дала, то біс попутав. Це все може бути. Але на ВАР людина, яка повинна виправляти всі ці помилки, так просто тупо й нахабно їх проігнорувала.А на детекторі, я вам скажу, усі заспокійливих напилися, і у них все красиво, все добре, герої України будуть. Це все таке, знаєте. Тому я просив би, щоб підтримали футбольний клуб «Полісся» з їхньою заявою. І дуже прикро, що досі немає реакції футбольного клубу «Динамо» Київ. Суркіси, ви ж вкладаєте мільйони доларів у футбол. Буткевич вкладає не менше. Але чому немає цієї реакції?Чому немає розуміння, що цей матч треба переграти? Тому що це була гра за шість очок, не за три. І ви ж знаєте, що це єврокубки. А раптом цих очок не вистачить «Поліссю» для єврокубків? Це несправедливо, це нечесно. Ми зараз боремося за справедливий футбол, а де він? Ми вкладаємо мільйони, ми будуємо стадіони, а якийсь придурок у чорному вийшов і поставив хрест на всьому.Ви змушуєте просто, щоб із вами так говорили і так чинили. Тому я вам пропоную зробити висновки і Шурмана дійсно усунути пожиттєво. Це буде приклад усім, що гратися в грошиками не варто. Тому що це ваша кар’єра, ваше майбутнє. І завтра вашим дітям будуть у спину плювати, що їхній батько так робить і так вчиняє. Це не помилка, це упередженість. І це моя думка, я на ній залишаюся. Прошу підтримати» 🔵 ФУТБОЛ УКРАЇНИ 🇺🇦