Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - тремба
Додано 06 січ 2025

тремба

@thetremba
Кількість підписників: 40 218
Фото: 2,550
Відео: 124
Посилання: 2,990
Опис:
стріми тут: twitch.tv/thetremba ютуб: ігровий: youtube.com/@thetremba найкраще: youtube.com/@trembitch записи: youtube.com/@thetrembaVODs канал з фільмами: @tremblix для співпраці: @Tetiana_CM
Джерело

тремба | Ледь замовила сьогодні квіти на дн подружці, бо восьме березня.А я й з...

Логотип телеграм спільноти - тремба тремба @thetremba
15 900 Охват/переглядів 2025-03-08 13:18 Повідомлення №3796
Ледь замовила сьогодні квіти на дн подружці, бо восьме березня.А я й забула, бо в мене цей день давно вже не асоціюється з квітами, але в квіткових наших ажіотаж нікуди не дівся. Насправді дарувати квіти чи ні - то ваша справа, якщо вашій жінці/мамі/сестрі буде приємно від цього, вони чекають, то чому б і ні - емоція всеодно позитивна по факту.Але головне памʼятати, шо це не день ніжності хуїжрості і жіночої краси, а день боротьби за права жінок. Проти насильства, приниження гідності і вмінь, проти обʼєктивації жіночого тіла, проти сексизму.Нагадаю, що ще сто років тому жінки не могли ні голосувати, ні отримувати освіту - були чисто свиноматками, бо всі ці права забрали в них чоловіки. Потім роки боротьби, але, отримавши можливість працювати, жінки не могли обіймати будь які посади, а на однакових з чоловіками посадах отримували меншу зп. Зараз жінки стикаються з сексуальним харасментом на роботі, на вулиці, з насмішками та приниженням за гендерною ознакою, коли вони обіймають «чоловічі» посади, з відмовами в роботі - бо «місячні чи в декрет піде», з вічними жартами про «баба за рульом» та вумен момент.Суть не в тому, щоб один день на рік носити на руках свою дружину/колегу/сестру/маму. суть в тому, щоб поважати, не обезцінювати, підтримувати і сприймати серйозно круглий рік.Але в цей день, в першу чергу, хочеться виразити слова подяки жінкам, які служать в ЗСУ та волонтерять, бо найбільша «проблема» в нас всіх сьогодні одна. Низький уклін і безкінечне захоплення Вашою сміливістю та відвагою.