Джерело
Тета-хілінг/Ліля | Я бачила свою генетику. Я ходила між тими, хто живий, і чистила тих, х...
69 Охват/переглядів
2026-01-22 18:20
Повідомлення №3086
Я бачила свою генетику. Я ходила між тими, хто живий, і чистила тих, хто дозволяв, від магічних впливів, які наче підсосували з них енергію.А померлі просто наглядали, і частина з них також допомагала.Але в якийсь момент я дійшла до однієї родички, і мені показали, що ці крадники енергії робила саме вона…Я була в шоці, бо ВЗАГАЛІ ніяких здогадок раніше не мала.Я зробила захист і кордони для тих, у кого крали енергію, але не мстилася і нічого не робила тій людині. Я змогла стриматися і віддала все на суд закону карми.Коли я прокинулася, то відчула, як моя енергія почала поступово відновлюватися.А коли поговорила з чоловіком, він сказав, що це все логічно, якщо проаналізувати саму людину, її поведінку та те, що вона говорила в житті…От що відбувається, коли проблеми із самоцінністю:ти роками навіть не підозрюєш, що в тебе під носом просто роблять інші люди. Так я і закрила програму «цінувати себе = сум»,бо насправді я глибше вірила, що якщо це побачу, то ілюзорна картинка «хороших» родичів і сім’ї розпадеться, і це буде найбільше розчарування та сум.