Статистика telegram каналу - @the_gudzik

ҐУДЗИК

Subscribers: 86
Photos: 212  Videos: 35  Links: 226 
Разом до перемоги!🇺🇦
2021-08-31

Кількість підписників

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

ҐУДЗИК
2024-07-04
Telegram: Contact @the_gudzik
2024-07-02
ҐУДЗИК
2024-04-12

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Війна з росією показала, що крім військового протистояння, інформаційний фронт є, якщо не найважливішим, то одним із тих редутів, який дозволяє здобути Перемогу.

Але, на жаль, журналістика зараз в Україні, це варто визнати, не високого рівня. І справа тут навіть не в освіті (у нашій професії набагато важливіша практика), а в умовах праці працівників преси. Найчастіше на мізерні зарплати погоджуються вчорашні студенти чи люди, які неясно уявляють, чим їм доведеться займатися. Адже, як не крути, а журналістика – це масова професія.

В результаті, маємо низькопробні ЗМІ, анонімні телеграм-канали, які рясніють фейками, безграмотні новини і, якщо навіть хтось зробить вдалий ексклюзив, ніхто не потрудиться продовжити тему або розкрити її ширше – адже набагато простіше просто передрукувати статтю, нерідко навіть без посилання на першоджерело.

Завжди вважав і вважаю, що якщо щось робити, то треба робити це добре. Я створив окремий канал, де покажу способи роботи з інформацією та поділюся небанальними методами її отримання. Також буде велика частина, що стосується роботи з інформаторами, після цього ви вже ніколи не поставите питання, а де ж дістати інформацію.

Все писатиметься на ваших очах. Довелося потрудитися, щоб усе, що мені хочеться сказати про інформацію, способи її отримання та роботу з нею – зібрати докупи. Але я це зробив😎.

Канал закритий. Називається «Це тема!» Щоб отримати посилання на нього – потрібно підтримати автора сумою в 400 грн
.

Номер картки "Приват" - 5168757400332245 (Євдокимова. Н.І).
Потім відправити скрін про оплату або в чат бот - @not4press_bot
або мені в личку - @g_raut
У відповідь прийде посилання на канал.

Дякую всім, хто відгукнеться на цю пропозицію. Для мене це дуже важливо💪❤️

Також прикріплюю нижче зміст того, що буде на каналі.