Повідомлення telegram каналу - @the99eth

Логотип телеграм спільноти - Nonbinary shelter 🏳️‍⚧️ 2024-07-14

Nonbinary shelter 🏳️‍⚧️

Кількість підписників:
1131
Фото:
527 
Відео:
59 
Посилання:
419 
Категорія:
Пізнавальне
Опис:
Тут говоримо про трансгендерність, небінарність, квір-сексуальність, фемінізм і ще мільйон речей. З любов'ю ❤️ Власник каналу - Едвард Різ, @DerangedPixie https://linktr.ee/EdwardReese

Канал Nonbinary shelter 🏳️‍⚧️ - @the99eth - №1552

#НБС_abuse
Коли людина потрапляє в ситуацію домашнього насильства і розуміє, що треба тікати, то постає питання “куди”. Добре, якщо є родичі і друзі, і з ними збереглися нормальні стосунки (а аб’юзер_ки завжди намагаються відрізати жертву від всіх контактів). А якщо немає, то шелтер для постраждалих стає єдиною опцією. Я знайшов нещодавно дві цікаві статті на цю тему, і хочу з вами поділитися.
Перша - про страшні історії мешканок шелтеру для жінок, які пережили домашнє насильство. В ній є статистика злочинів по Україні, страшні історії втечі і трошки християнства, бо це матеріал про шелтер Святої Ольги, створений Українською Православною Церквою.
Друга - про те, як впливає на людину зростання в аб’юзивній родині. Нерідко ті, хто зростають в батьківському насильстві, далі займають одну з ролей в аб’юзивній парі. Або стають агресор_ками, бо навчені, що так можна, або жертвами… ну, бо навчені, що з ними так можна. Крім того, нанесена в дитинстві травма серйозно змінює психіку людини, і з цим потім доводиться розбиратися все життя.
Так от, до чого я це. Обидва матеріали розповідають про цисгендерних гетеросексуальних жінок. І розповіді героїнь лякають. А тепер уявіть, що до цього додається гомофобія і трансфобія батьків, або в ситуації з партнерським насильством загроза аутингу, ще більш руйнівна ізоляція жертви через несприйняття суспільством, ну і відсутність шелтерів для постраждалих квір-людей. На сьогодні в Києві залишився один ЛГБТІК+ шелтер, і туди, звісно ж, майже неможливо потрапити. А в звичайних шелтерах до транслюдини або пари лесбійок не буде здорового ставлення (особливо, якщо вони створені ПЦУ або іншою церквою).
При цьому от тільки у моїй маленькій транс бульбашці за останні тижні троє опинилися на вулиці через жорстокість і трансфобію батьків. Спільнота допомагає як може, самі себе виручаємо, але ми невидимі і для держави, і для більшості великих грантових організацій.
В першому матеріалі є контакти організації Ла Страда, яка працює і з дорослими жертвами, і з неповнолітніми. За відгуками, які я знаю, до них можна звертатися і ЛГБТІК+ людям. Якщо ви квір і вам потрібна будь-яка допомога, пишіть. Додам вас до чату спільноти, де ми ділимося корисними посиланнями і пропозиціями, а також допомагаємо одні одним.
514
24-08-10 09:29