Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Nonbinary shelter 🏳️‍⚧️
Додано 14 лип 2024

Nonbinary shelter 🏳️‍⚧️

@the99eth
Кількість підписників: 1 291
Фото: 701
Відео: 80
Посилання: 634
Опис:
Тут говоримо про трансгендерність, небінарність, квір-сексуальність, фемінізм і ще мільйон речей. З любов'ю ❤️ Власник каналу - Едвард Різ, @DerangedPixie https://linktr.ee/EdwardReese
Джерело

Nonbinary shelter 🏳️‍⚧️ | Запис хроніки втечі з аб'юзу, 13 лютого 2019.Рівно через місяць після ...

Логотип телеграм спільноти - Nonbinary shelter 🏳️‍⚧️ Nonbinary shelter 🏳️‍⚧️ @the99eth
293 Охват/переглядів 2026-02-13 21:39 Повідомлення №2220
Запис хроніки втечі з аб'юзу, 13 лютого 2019.Рівно через місяць після втечі я дочитав “Кімнату” Емми Доног’ю.Цей місяць я, як маленький Джек - нарратор і головний герой книжки, знову знайомився зі світом. Бо коли живеш із людиною, яка повністю перебудовує тебе так, як їй зручно, дуже важко згадати, що насправді тобі подобається.Я згадую, як мене щороку трясло перед 14 лютого, бо... а раптом він знову розкритикує мій подарунок? А раптом підготовлений мною романтичний вечір буде недостатньо романтичним? А раптом я не зможу задовольнити його у сексі цього знаменного дня?Щоб ви розуміли - одного разу він кілька годин вичитував мене за те, що валентинка була не з картинкою, а з написом.Я все ще ретельно перевіряю кожен запит у друзі, адже людина вміє та любить створювати фейки для стеження та помсти.Мені все ще соромно зізнаватися собі на користь чогось, що він не схвалював.У мене залишився від минулого життя великий кредит, з якого я ще довго вигрібатимусь, живучи на краю мапи і харчуючись обмеженими продуктами.Але тепер маю надію і майбутнє. Я більше не хочу кинутися під машину чи загодувати себе до смерті.І я дуже хочу взяти за руку кожну і кожного, для кого завтрашній День закоханих – час паніки та переживань, і сказати:- Ти єдина людина, яка буде з тобою до кінця твого життя. Ніхто не вартий твоїх сліз, твоєї депресії, панічних атак і селфхарму. Твоя любов до себе має бути на першому місці, потім уже всі інші. І якщо поруч із партнер_кою ти починаєш себе соромитися, ненавидіти та переробляти – біжи. Любов до себе буде дуже складно повернути.А я – зачиняю двері Кімнати сьогодні. Прощавай, Дніпро. Прощавайте, Клуб соціального розвитку, зоозахисні марші та Небінарні.юа. Прощавайте, чужі лекції та активізм, побудовані на моїх кістках. Прощавайте, ревнощі на рівному місці, зради, брехня, постійні підозри та контроль. Прощавайте, недосипання, нервова кропив'янка, істерики та синдром роздратованого кишечника. Прощавайте, постійні ворожіння на Таро, ГСПД, ненавиджу Таро. Прощавайте, заразна і отруйна ненависть і заздрість психопата до всього і до всіх. Прощавайте, секс без задоволення, приниження в ліжку і тілесна дисфорія, що ласкаво підігрівається Коханим. Прощавайте речі, книги, оповідання – я куплю і напишу вас знову. Прощавайте, коти, за вами я сумуватиму.Прощавай, Кімнато._______________________Певна кількість речей, з якими я тоді попрощався, залишається поруч досі. Більшість стишені, в реміссії, але я їх відчуваю. І вони повертаються, як тільки я хоч трохи втрачаю контроль над своїм життям. Наприклад, коли мене тягали по скандалах в ЛГБТІК-спільноті, все це накривало заново. Та його частинка, що назавжди в мені засіла, знову нагадувала: ти собі не належиш. Ти не окрема особистість, ти частина більшого, ресурс для інших, рятівник. Я щасливий, що все-таки переписую ті оповідання, майже з нуля. Складаю з них роман. Багато чого втрачено назавжди, але я зберіг себе, і це важливо. #НБС_abuse