Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Nonbinary shelter 🏳️‍⚧️
Додано 14 лип 2024

Nonbinary shelter 🏳️‍⚧️

@the99eth
Кількість підписників: 1 290
Фото: 701
Відео: 80
Посилання: 634
Опис:
Тут говоримо про трансгендерність, небінарність, квір-сексуальність, фемінізм і ще мільйон речей. З любов'ю ❤️ Власник каналу - Едвард Різ, @DerangedPixie https://linktr.ee/EdwardReese
Джерело

Nonbinary shelter 🏳️‍⚧️ | Коли починаєш розуміти, що вже скоро ти підеш, позбавишся болота, стає...

Логотип телеграм спільноти - Nonbinary shelter 🏳️‍⚧️ Nonbinary shelter 🏳️‍⚧️ @the99eth
556 Охват/переглядів 2025-12-12 18:52 Повідомлення №2152
Коли починаєш розуміти, що вже скоро ти підеш, позбавишся болота, стає ще складніше. Я, як бачите на скрінах, палився. Палився - і отримував або періоди "медового місяця", або важкі довгі розмови, в яких він то визнавав своє аб'юзерство і "щиро каявся", то знову переконував мене, що я сам в усьому винен.Спровокував, довів, зробив його таким.Лише у цьому пості розмов зафіксовано дві, а скільки їх було насправді... Він стежив, до яких фейсбук груп я заходжу і що пишу там, з ким спілкуюся, куди планую піти.Жодної книги, що мені порадили в коментарях до допису, я не прочитав. Не можна було читати таке під постійним контролем.Потім я переконував його, що нікуди не йду, що вірю в його каяття.Потім мені вдавалося урвати ще пару вільних хвилин і написати до цього щоденника ще один коментар.Потім…Поїхав я через місяць, 13 січня, встиг відсвяткувати з ним і подругою пишний Новий Рік, сходити на ковзанку і в караоке, зняти ще кілька фотосетів для його блогу. Уявляєте, який веселий місяць це був?#НБС_abuse