Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тетяна_гід_Київ
Додано 06 січ 2025

Тетяна_гід_Київ

@tetyana_lytvyn_gid_kyiv
Кількість підписників: 3 839
Фото: 630
Відео: 236
Посилання: 76
Опис:
Цей канал створено для організаційних питань по екскурсіям Києва
Джерело

Тетяна_гід_Київ | Авторська екскурсія КИЇВ ЗА ЧАСІВ СОВЄТСЬКОЇ ОКУПАЦІЇ9 травня (субота)...

Логотип телеграм спільноти - Тетяна_гід_Київ Тетяна_гід_Київ @tetyana_lytvyn_gid_kyiv
985 Охват/переглядів 2026-05-05 08:36 Повідомлення №2231
Авторська екскурсія КИЇВ ЗА ЧАСІВ СОВЄТСЬКОЇ ОКУПАЦІЇ9 травня (субота) 11.00Під час цієї екскурсії ми дізнаємось:* яких «мучеників» і за що перетворили на гармату* де стояв один із найкрасивіших соборів Києва та як совєти українське бароко замінили на модернізм* де у Києві можна побачити «будинок-літак» та як він повʼязаний із святим Миколаєм* як в Києві відбувався Червоний терор і які наслідки він мав для киян* що в собі довгий час приховувала Микільська брама на Печерську?* Як мешканці Києва пережили Голодомор та як влада намагалась це приховати у великому місті?* Битви за Київ у 1941 та у 1943 роках. Совєтська пропаганда та реальні факти* де у Києві був збудований зразковий дитячий садок в СРСР та як він повʼязаний з чернечими келіями* Насильницька русифікація Києва. Які «приховані» методи для цього застосовувала влада* скільки столичних церков, храмів та монастирів знесли комуністи. Які наслідки це мало для історії та культури Києва* дізнаємось, як совєти перетворили трапезну монастиря на заклад для виховання молодих атеїстів* згадаємо, що у Києві досі немає повноцінного памʼятника гетьману Івану Мазепі. Подумаємо, чому?* з історій очевидців дізнаємось, як жили кияни в комунальних квартирах в колишніх прибуткових будинках* як зʼявився готель «Салют» замість дзвіниці монастиря та чому його не добудували* згадаємо, як більшовики грабували церкви та музеї і як продавали крадене на Захід. На що пішли мільйони валютних карбованців?* як використовували совєти «ТОРГСІНИ» для пограбунку киян під час Голодомору* пройдемось найкоротшою вулицею Києва* довідаємось, де міг бути другий фунікулер в Києві і до чого тут гармати?* у якому дворі Києва є найвища точка нашого містаЗУСТРІЧАЄМОСЬ БІЛЯ ГАРМАТИ НЕПОДАЛІК ВІД МЕТРО АРСЕНАЛЬНАЗакінчуємо біля музею ГолодоморуТривалість 2,5 годиниВартість 550 грн., для школярів 200 грн.ПРИХОДИТИ МОЖНА БЕЗ ЗАПИСУ!Оплата екскурсії можлива на рахунок або готівкоюУВАГА! На цю екскурсію потрібно мати при собі паспорт або ДІЮ, бо ми проходимо через один блок-пост!!!До зустрічі!