Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - The Elder Scrolls 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

The Elder Scrolls 🇺🇦

@tes_ua
Кількість підписників: 1 453
Фото: 2,710
Відео: 136
Посилання: 1,190
Опис:
Найбільша українська спільнота The Elder Scrolls Контакт: @SkyrimCourier_bot Забустити канал: t.me/boost/tes_ua Наші проєкти: @skyvoice_ua - озвучення Skyrim Друзі: @skyrim_skriny elderscrolls.fandom.com/uk - в процесі Навігація: t.me/tes_ua/3
Джерело

The Elder Scrolls 🇺🇦 | Якщо айлейди так фанатіли по світлу, що вважали саме його, а не вогонь...

Логотип телеграм спільноти - The Elder Scrolls 🇺🇦 The Elder Scrolls 🇺🇦 @tes_ua
555 Охват/переглядів 2026-02-17 16:00 Повідомлення №2847
Якщо айлейди так фанатіли по світлу, що вважали саме його, а не вогонь, четвертим елементом, чому їхні міста знаходяться під землею?Нудна відповідь: ігрові умовності, бо TES в основі — це dungeon crawler.Розгорнута відповідь: міста, які ми бачимо в Oblivion та ESO, — це лише залишки руїн, а не повноцінні міські комплекси. Більшість наземних споруд або зруйнував час, або їх перебудували імперці (як-от Імперське місто), або вони були знищені Алесіанським орденом. Те, що гравці досліджують у грі, ймовірно, є підземними частинами колишніх міст: каналізацією, військовими укріпленнями, таємними лабораторіями, загонами для рабів, даедричними вівтарями, поховальними криптами тощо.Також нам відомо, що деякі міста, як-от Скінґрад, в основі є айлейдськими, що може свідчити про те, що їх розібрали на каміння. Можливо, подібна доля спіткала й фалмерські міста Скайриму. Щоправда, сніжних ельфів винищили ще раніше за айлейдів, тому й залишків їхніх руїн ми в Skyrim не бачимо.#айлейдСТАРОДАВНІ СУВОЇ УКРАЇНСЬКОЮ