Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - тіртішні
Додано 06 січ 2025

тіртішні

@terttyshny
Кількість підписників: 742
Фото: 2,450
Відео: 368
Посилання: 131
Опис:

👥 Кількість підписників

742
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: +18

📊 Кількість повідомлень на день

2.5
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2
Середнє за день: 2.5

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 417 26-06-11 22:20
Мене все більше дратують відомі блогери (у яких і так норм заробіток) які починають цілу промо кампанію до запуску їх бренду одягу тіпа бля ви не сестри олсен ви предурі які забруднюють довкілля своїми футболками з написами і іншим лахміттям які ви з високою вірогідністю замовляєте оптом на китайських сайтах і тільки підсилюєте цей культ консюмеризмухз ви не фешн гуру ви просто гарно вдягаєтеся і всещоб бути фешн гуру треба мати особисту думку бути в контексті всіх соціальних подій та настроїв і вміти казати щось оточуючим залежно від того в чому ви вдягнені а не знімати в тт/рілси відео «підбірка трендів на літо: бірюзовий колір,…»Тіпа ці люди лише створюють додатковий візуальний шум і перенасичують абсолютно все від ринку одягу до стрічки інсти бо звісно вони нароблять дох фоток з цікавим позингом тіпа в кавʼярні. І також ці люди нівелюють старання інших хто РЕАЛ горить цим коли починають розповідати що це мрія їх дитинства вони цього завжди хотіли і тому вони створили щось унікальне тіпа «я шукала в гардеробі сукню білу…… і поняла шо немає такої яку я хочу….. тому я вирішила створили її сама і звісно поділитися нею з вами😉😉😉 замовити в дірект ціна 19999 грн склад 60% віскоза 30% бавовна 10% поліуретан»Моє передбачення новий тренд: всіх окончательно заєбуть такі персонажі і ера мікротрендів дійде кінця і ми всі почнемо жити без відчуття що якийсь одяг втратить актуальність тіпа суміш усіх естетик корів і тд в одну єдину кашу
👁 358 26-05-30 06:21
Ну мені тіпа пофік абсолютно просто коли мені трапляються відео про це у мене змішанні емоції бо це все виглядає дуже off і без ніякого контексту тіпа всі вище перелічені люди наче намагаються грати в західну поп зірку начебто підлаштовувати під якісь правила які вони очертили в голові і по факту це стає тотальним флопом бо не відчувається в цьому щирості бо вони беруть за орієнтир якусь поп зірку з США і будують свій новий образ на цьому не беручи до уваги якісь свої персональні якості якими вони і зачепили людейТіпа мені траплялося багато промоушинал відео на пісню дорофєєвої я потім кліп подивився він тіпа прік гарний дуже багато грошей вбухано але все одно не відчувалося чогось за що можна б було зачепитися тіпа наче їй вибудували нову персоналію на нову аудиторію але це дуже видно що все це forced тіпа вайб коли в совке щось було на внутрішню аудиторію і шось більш вилизане причепурене на зовнішнюУ кого реал шось прік вийшло це жеря хейл бо вона не робила підлаштовувала себе і розділяла себе на дві частину одна на простих роботяг українців і друга на білих арійців європейців. Але вона все ще орієнтується на аудиторію євробачення і особисто я для себе не характеризую це як нову сходинку в її карʼєрі але вона хочаб не будує з себе хуй пойми шоВід інших дуже меншовартісні вайби. Є приклади поплакала і знов, у время і стекло вірусилися пісні в Азії роки 2 тому шо тіпа не було потреби готуватися як до олімпіади шоб представити себе білим європейцям як протеже Бейонсе але зі словʼянським акцентом ну тіпа. З постсовка мені здається найяскравішим прикладом є айспік коли чели робили свою справу і їх аудиторія сама їх знайшлаРаніше доїли цю тему «ай ем фром юкрейн юкрейніан артіст» але зрозуміли шо це крінж єблівий юзати тему війни шоб в якійсь країні Європи потрапити в чарт і прикриватися благими намірами тепер наче зайвий раз намагаються не згадувати це ну ок крчТіпа це мої роздуми на цю тему знову ж таки кожен робить що хоче я біла пушиста але саме такі відчуття у мене викликає коли мені трапляється в тіктоці реклама по типу «dorofeeva new artist new English song»
👁 291 26-04-28 20:05
На просторах інтернету сьогодні всі говорять про цей новий сімейний кодекс там багато пунктів звісно прибрали цей про 14 років мені здається його туди і додали початково аби потім прибрати і сказати «ну ось ми пішли на поступки». Я хочу сказати що якщо ви вважаєте що вас щось з цього не зачепить то ви помиляєтеся. Не може бути так що якусь групу людей притісняють а інших ні. Це завжди не швидко а поступово, завжди спочатку заборона одностатевих шлюбів, потім заборона абортів, потім ще щось. Будь яка форма незгоди зараз є доречною, пост в тг, в інсті, якась петиція хз на що ви згодні. Замовчування, робити вигляд що нічого не відбувається, гадати що це вас не стосується може призвести до гірших наслідків бо знову ж таки це стосується всіх там багато пунктів окрім про шлюб. Я не хочу щоб складалося відчуття що я розводжу зраду чи заходжу в якесь політичне поле я хочу донести що не треба вірити білим мужикам, нікому з них. Найкраще що може зараз зробити гетеро персон це підтримати своїх квір друзів/близьких і не робити вигляд що нічого не відбувається
👁 295 25-08-26 19:52
ОВЕРШЕЙРНГ ВОРНІНГя як людина з дуже активним кишківником хочу написати свій топ продуктів які гарантують вздуття чи діарею та які я намагаюся уникати перед важливими подіями1. яблука - багаті на залізо я обожнюю голден, ред принц, ред чіф взагалі я міг би харчуватися тіки яблуками я обожнюю яблука але АЛЕ2. кефір - після чашки кефіру я надуваюся як повітряна куля і здуваюся протягом дня через попу його круто пити зранку але маленьку чашку а не як я 400мл задля нормальної роботи кішкивника але я його намагаюся уникати за день два до важливої події3. сливи - смачні і підступно дієві, маст хев якщо у вас запор чи бажання добре сходити до туалету але не наїдатися ними як я це люблю робити4. кабачки - я обожнюю кабачки з них можна багато чого приготувати найбліше з кабачків я люблю оладки додає масла в огонь ще мука яка в них є тому це комбо в потрібній кількості дає лютий ефект5. насіння чіа - останні але не по значимості замість чіа можна було поставити груші, кисломолочний сир, арахіс але я вирішив саме насіння чіа бо я люблю зранку чія пудінг на йогурті чи кефірі вище згаданому тому це іноді робить дабл ефект