Джерело
Добровольче формування №1 м. Вишгорода | Ексміністр енергетики Олексій Оржель про тепло і світло взимку:▪️рашис...
2 400 Охват/переглядів
2024-10-14 18:48
Повідомлення №4103
Ексміністр енергетики Олексій Оржель про тепло і світло взимку:▪️рашисти знову бомбитимуть енергетичну інфраструктуру. Через обстріли важко проаналізувати рівень споживання.▪️Залежно від погоди на нас очікують контрольовані обмеження. Але якщо буде -15 — це буде дійсно важкий період.▪️під час обстрілів систему розвантажують: вимикають споживачів, аби удар по трансформаторах відбувався не під напругою.▪️квартири вище 7 поверху можуть залишитись без води.▪️Людям обов’язково треба мати План Б: переїхати до друзів, родичів, чи варіант заміських будинків, де є твердопаливні котли. ▪️Коли в мережу вмикають опалювальні прилади, йде накопичення енергії в зарядні станції - це значне навантаження на розподільчі мережі. Як результат — спалена найближча підстанція, яка ремонтуватиметься місяцями. ▪️Вмикайте такі прилади почергово, не в моменти пікового споживання. Обов’язково закупіть дрова і генератор. Також не завадять акумулятори, що можуть зарядитися від генератора. І так, зарядні станції з інверторами.