Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Спротив | Новини | Війна в Україні | Ситуація зі світлом
Додано 08 сер 2021

Спротив | Новини | Війна в Україні | Ситуація зі світлом

@teroborona_od
Кількість підписників: 710
Фото: 1,500
Відео: 650
Посилання: 274
Опис:
ПАТРІОТИЧНІ НОВИНИ УКРАЇНИ Зворотній зв’язок - @Zarya_lg
Джерело

Спротив | Новини | Війна в Україні | Ситуація зі світлом | БахмутПідсумок ранку-дня:1. Міноборони так званої «рф» підтвердило від...

Логотип телеграм спільноти - Спротив | Новини | Війна в Україні | Ситуація зі світлом Спротив | Новини | Війна в Україні | Ситуація зі світлом @teroborona_od
99 Охват/переглядів 2023-05-12 13:29 Повідомлення №2892
БахмутПідсумок ранку-дня:1. Міноборони так званої «рф» підтвердило відхід своїх же частин у районі сіл Ягідне та Берховка. 2. Прігожин розповів про те саме, але з доповнення: армія рф не відійшла, а втекла, залишивши висоти біля міста3. У самому Бахмуті тримають бої у районі західної частини міста А тепер про хронологію подій, які до цього всього призвели:1. Про передачу флангів армії Прігожин заявляв ще у середині квітня. Інформацію підтверджувало Головне управління розвідки при Міністерстві оборони України. Але - акцентуючи увагу на втратах формування вагнера1.1. За схожим сценарієм парамілітарне формування вагнера та регулярні армійські частини діяли в Соледарі. Штурмові групи вагнера зосередились на самому місті, тоді як частини військ ВС «рф» тримали фланги. Що дало змогу видавити українських оборонців міста та з великим втратами зайняти його та залізничну станцію Сіль. 1.2. Операція у Соледарі стала першою конфліктною у взаємодії парамілітарних формувань та регулярної армії. Тоді формування Прігожина заявляло про початок окупації міста, а мо «рф» - спростувало цю інформацію.2. Схоже, у Бахмуті мав би повторитись схожий сценарій. Принципових моментів тут тільки два: час, який необхідний формуванням вагнера для взяття міста та якість підроздів, які взяли фланги довкола міста.3. І арктична «200», і недобитки з Луганської області - це, скоріш за все, відновленні підрозділи. Далі буде цікавіше Молимось за наших хлопців