Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Спротив | Новини | Війна в Україні | Ситуація зі світлом
Додано 08 сер 2021

Спротив | Новини | Війна в Україні | Ситуація зі світлом

@teroborona_od
Кількість підписників: 710
Фото: 1,500
Відео: 650
Посилання: 274
Опис:
ПАТРІОТИЧНІ НОВИНИ УКРАЇНИ Зворотній зв’язок - @Zarya_lg
Джерело

Спротив | Новини | Війна в Україні | Ситуація зі світлом | ️Одеса, корупція під час війни❗️У мережі активно гуляє інформація про ...

Логотип телеграм спільноти - Спротив | Новини | Війна в Україні | Ситуація зі світлом Спротив | Новини | Війна в Україні | Ситуація зі світлом @teroborona_od
295 Охват/переглядів 2023-04-23 08:41 Повідомлення №2862
❗️Одеса, корупція під час війни❗️У мережі активно гуляє інформація про корупційні схеми керівництва КП «Міськзелентрест»🤷🏻‍♂️Три мільйони гривень за тиждень: одеське комунальне підприємство виплатило сторонній організації за роботи, які зробило самотужки🤯 Звісно було відкрито кримінальну справу, так-як сума дуже велика. Варто зазначити, що вищезгадане керівництво, користуючись службовим становищем, відразу уклало договір на адвокатські послуги з адвокатом Кокарєв О.П., вартість послуг 80 000 тисяч гривень, договір опубліковано на майданчику Prozorro (ГЗТ 86.23 від 01.03.2023р). І це, зауважте, бюджетні гроші, тобто гроші платників податків. Виходить, як красти так собі в кишеню, а як відповідати так, нехай підприємство відповідає, цікавий підхід🤷🏻‍♂️Гаразд, сподіваюся, слідство поставить крапку в цьому кримінальному правопорушенні.Здавалося б чекаємо на справедливе рішення Феміди, але тут керівництво підприємства вирішило ще раз здивувати. Не минуло й місяця, як було укладено ще одну угоду з адвокатською конторою. Договір також опублікований на майданчику Prozorro адвокатське об'єднання "Райт Сайд" (№27.03.23-5 від 27.03.2023р) на суму 185 000 тисяч гривень.Питання, що вони зроблять далі, почнуть у співробітників відбирати гроші? Хоча чому почнуть, вони й так уже це зробили 185т +80т=265т, не надто дорого для збиткового комунального підприємства? Навіщо винаймати адвоката, якщо на підприємстві є ціла юридична служба. Чи багато зайвих грошей? Сподіваюся, відповідні органи все ж таки звернуть свою увагу на цю ситуацію.Ну й на останок, хочеться поставити риторичне питання Труханову, як можуть під час війни відбуватися такі речі? Як може директор комунального підприємства знаходитись під кримінальною підозрою і надалі виконувати свої обов’язки🤬І це в той час коли кожний громадянин намагається фінансово допомогти армії та країні.Хочеться щоб НАБУ у черговий раз звернуло увагу на одеську міську раду, та завітали туди☝🏻