Джерело
Тернопільський треш | Тут ще одна адвокатка з Тернополя "прозріла", яке в лікарнях ставлення...
4 370 Охват/переглядів
2026-05-08 10:04
Повідомлення №3573
Тут ще одна адвокатка з Тернополя "прозріла", яке в лікарнях ставлення "білохалатників" до простих людей🤯"...Нещодавній візит в травмпункт відкрив мені нове дно - коли опитування обставин травми у пацієнта, його персональних даних і «покажіть» відбувається безпосередньо в залі очікування, де знаходяться всі решта пацієнтів і їхніх родичів. Не в кабінеті лікаря. Жесть.Але ворота в пекло відкрилися вчора в палаті на 6 ліжок, в якій лежать пані 75+, коли привезли нову пацієнтку такого ж віку в супроводі трьох родичів. По кількості присутніх - чотири пацієнтки на ліжках, я (відвідувачка), троє родичів, медсестра і два лікаря. Один з який каже: «А зараз ми оглянемо вас через задній прохід. Опускайте труси, лягайте на ліжко і повертайтеся дупою до вікна.»
10 присутніх людей включно з родичами. Огляд через задній прохід в палаті. Не в кабінеті лікаря, не в маніпуляційній (двері-в-двері через коридор)..."Лікарню, звісно, адвокатка не вказала😏Повністю скрін в коментарях 👇https://t.me/ternotrash