Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тернопільський треш
Додано 14 лип 2024

Тернопільський треш

@ternotrash
Кількість підписників: 3 997
Фото: 1,170
Відео: 188
Посилання: 3,200
Опис:
Про тих, хто цинічно і абсолютно безсовісно обкрадає і знищує нас і наш край. Якщо вам є що сказати на цю тему - долучайтеся, пишіть і скидайте нам фото, відео, текстову інформацію та факти на адресу: [email protected] або зв'язок з адмін @terh_7bot
Джерело

Тернопільський треш | Для чого офіційні ЗМІ не вказують прізвища лікарів, які працюють у ВЛК...

Логотип телеграм спільноти - Тернопільський треш Тернопільський треш @ternotrash
3 480 Охват/переглядів 2025-08-06 14:00 Повідомлення №2424
Для чого офіційні ЗМІ не вказують прізвища лікарів, які працюють у ВЛК області, зрозуміти можна. Зараз, під час воєнного стану😏Та найсмішніше, що всі ці прізвища (і не тільки) після закінчення ВС будуть висвітленні в соцмережах і в тг-каналах. Адже всі склади ВЛК навіть при найменших ТЦК - не є якоюсь супер-пупер таємницею😌 Вже зараз є спеціалізовані пабліки в телеграм та в інших месенджерах і соцмережах, де опубліковані повні списки працівників/військовослужбовців як ТЦК, так і військово-лікарських комісій😎Ну а поки що... Сюр життя, інакше не скажеш… Два офтальмологи Чортківської центральної міської лікарні, де, нагадаємо, зробили людям ін'єкції, через які вони осліпли, нині працюють у військово-лікарській комісії. Цю інформацію згодом підтвердив і керівник медзакладу. До речі, зараз по цим лікарям тривають суди, їм загрожує до восьми років позбавлення волі… Про цю медичну клоаку в Чорткові пишуть "20 хвилин". Кому цікаво - почитайте. Там, повторимося, без прізвищ. Така редакційна політика у цього видання🤨https://t.me/ternotrash