Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тернопільоблвідкат
Додано 14 лип 2024

Тернопільоблвідкат

@ternopiloblvidkat
Кількість підписників: 20 765
Фото: 4,200
Відео: 755
Посилання: 926
Опис:
Канал про те куди держустанови зливають наші кошти

👥 Кількість підписників

20 765
Середній/День:: -149
Середній/Тиждень:: -75
Середній/Місяць:: +1302

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 611
Середній/День:: 3,230
Середній/Тиждень:: 3,863
ERR: 17.39%

📊 Кількість повідомлень на день

4.1
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 3.1
Середнє за день: 4.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,800 25-05-19 07:33
💸 39 мільйонів гривень від початку року– у дороги, а не на дрони для фронту.Голова Байковецької громади Анатолій Кулик вкатує бюджет у під’їзди до храмів, кладовищ і зупинок, поки військові збирають на тепловізори, дрони та ремонт авто.🤷‍♂️ Бо на дронах — відкатів не дають, а от на “капремонті під’їзду до костелу” чи “коригуванні благоустрою” — саме те.👇 Куди пішли мільйони:▪️ 8 470 972,80 грн – під’їзд до храму (Байківці)▪️ 796 055,57 грн – вул. Мазепи (Гаї-Шевченківські)▪️ 3 035 085,60 грн – до кладовища (Стегниківці)▪️ 5 767 388,00 грн – “додаткові роботи” на вулицях у Байківцях▪️ 4 519 972,80 грн – під’їзд до гімназії (Романове Село)▪️ 4 660 008,00 грн – утримання доріг фрезами й струменем▪️ 4 198 744,80 грн – під’їзд до костелу (Романове Село)▪️ 920 893,20 грн – зупинки на вул. Проектна▪️ 1 337 443,20 грн – під’їзд до ПРУ▪️ 199 486,00 грн – вул. Фруктова▪️ 1 783 585,20 грн – вул. Зелена (Гаї-Гречинські)▪️ 3 352 304,40 грн – вул. Коцюбинського📢 Поки волонтери благають про кожен дрон, тут малюють схеми на мільйони. Бо на дрон – донат, а на асфальт – тендер і “порозуміння”.#ДрониБезВідкатів #РемонтЗамістьПеремоги #БайковецькийЦинізм #ВійнаНеДляВсіх
👁 1,700 25-05-09 10:49
За два роки у резонансній справі про підпільні склади в Убинях не висунуто жодної офіційної підозриУ квітні 2023 року слідчі БЕБ виявили у селі Убині, що на Львівщині, сотні тонн гуманітарної допомоги, яка невідомо кому належала. Повідомити нам бодай про якісь успіхи слідчих у територіальному управлінні бюро відмовились, тож ми проаналізували всі нові ухвали, які з'явилися з часу нашої публікації. Так, слідчі БЕБ встановили особи власників та орендаря складів з гуманітарною допомогою, знайшли людей, які давали вказівки для переміщення цього всього майна, але справа так і не потрапила під розгляд суду.Окрім того, в одній з таких ухвал повідомляється, що одним із отримувачів товарів, виявлених на нелегальних складах в Убинях була Львівська ОВА. ЛОВА у відповідь на запит NGL.media запевнила, що під час воєнного стану товари визнаються гуманітарною допомогою за декларативним принципом, а відтак те, що їх вказали отримувачами нічого не означає. Гуманітарний вантаж адміністрація не отримувала і приміщення в Убинях не використовувала, хоч у серпні 2023 року гуманітарний штаб ЛОВА підтверджував, що частину гуманітарної допомоги передавали на склади в Убинях.
👁 2,300 25-05-03 06:20
Скандал у Підгаєцькій міській раді: заступницю голови звинувачують у погрозах та фізичному впливі на колегуУ Підгаєцькій міській раді вчора стався інцидент, який викликав широкий резонанс серед працівників установи та громади. Як стало відомо, заступниця міського голови Ірина Мирна нібито використала службове становище для особистої розправи з колегою — працівницею ради, яка в публічному просторі висловила критичну думку про її чоловіка, депутата Андрія Мирного.За попередньою інформацією, Ірина Мирна запросила колегу до свого службового кабінету, де, зачинивши двері, почала погрожувати, дозволивши собі також фізичний контакт. Причиною конфлікту, за словами свідків, стали критичні коментарі на адресу чоловіка заступниці. Інцидент завершився викликом поліції. Правоохоронці прибули на місце події, факт зафіксовано, а матеріали внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.Це не перший подібний випадок, який пов’язують із подружжям Мирних. У громаді неодноразово лунали звинувачення на адресу Андрія Мирного в поширенні неправдивої інформації, тиску на опонентів та спробах дискредитації незручних для нього осіб. Тепер, схоже, до цього приєднується й його дружина — уже не лише словами, а й діями.Громада очікує прозорого розслідування ситуації та відповідальності для всіх, хто перевищує службові повноваження або використовує владу в особистих цілях.
👁 1,900 25-05-02 10:38
Богдан Бутковський без рішення комісії призначив «Слугу народу» на посаду.У Тернопільській обласній раді – черговий політичний реверанс. Новоспечений голова облради Богдан Бутковський не гаючи часу, своїм одноосібним розпорядженням призначає Галину Дуду, голову фракції “Слуга народу” у Підгаєцькій громаді, виконувачкою обов’язків директора КУТОР “Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області”.Без рішення профільної комісії. Навіщо ці формальності, коли мова йде про “свою” людину?Очевидно, що “розпорядження” голова ради видав кулуарно — адже офіційно на сайті облради документ не оприлюднений. Прозорість? Публічність? Ні, не чули.Сесію, на якій мали б затвердити кандидатуру пані Дуди, не проводять понад сто днів. Та кого це турбує, якщо потрібні двері можна відчинити ногами, а не законною процедурою?Усе це — не про “ефективне управління” і точно не про дотримання законності. Це – демонстративне нехтування регламентами, які мають працювати для всіх.Тож питання залишається відкритим: кому так пече просунути пані Галину на бюджетну посаду?
👁 2,100 25-04-15 08:20
Байковецька рокіровка: Кулик знімає корону, Дума міряє мантіюУ політичних кулуарах Байковецької громади — гарячі новини: багаторічний лідер, Анатолій Кулик, вирішив не балотуватися на наступний термін. Кажуть, сам обрав собі наступника, і це, звісно ж, не випадковий гість із натовпу — а перший заступник, Микола Дума. Вочевидь, вирішили не ламати систему, а передати булаву «в спадок» — від одного господаря до іншого, по сімейному, як то кажуть.Пан Дума, між іншим, уже тривалий час активно розбудовує свій особистий бренд у соцмережах. Фото з людьми, пости про успіхи, а іноді й думки про «важливе». Кажуть, що активність ця не спонтанна, а добре зрежисована — не інакше, як частина великої коронаційної кампанії.Якщо вірити місцевим спостерігачам, у селищі вже почали готувати трон — поки що віртуальний, але з претензією на реальність. Хтось натякає на «технологічну передачу влади», інші — на звичайну зміну декорацій. Бо, як відомо, прізвища змінюються, а сцена — та сама.Анатолій Кулик, тим часом, з політичної арени не зникає, лише змінює амплуа — з режисера-актора на продюсера. Байковецька громада — не Голлівуд, але політичні серіали тут нічим не гірші.І тепер головне питання: чи сприйме громада нового «монарха», якого не обрала, а якого «вибрали за неї»? Чи стане Микола Дума наступним у довгій лінії «керманичів» чи залишиться просто героєм соцмереж?Час покаже. Але одне ясно: прем’єра вже в афіші.
👁 3,000 25-04-11 09:52
Киселиця — понад усе: на Тернопільщині чиновники отримали нагороди за лемківський борщНа Тернопільщині традиції не лише бережуть, а й щедро за це винагороджують. Голова обласної ради Богдан Бутковський урочисто видав розпорядження, яке, без перебільшення, увійде в аннали кулінарної та чиновницької слави — відзначити причетних до збереження та популяризації елемента нематеріальної культурної спадщини «Традиція приготування та споживання киселиці в лемківській спільноті».На нагородження, як на добре зварену киселицю, зібралося усього по трохи: трохи директорів музеїв, голова товариства «Лемківщина», і — головне! — троє голів громад. Адже без чільників місцевих громад не обходиться жодне важливе питання, навіть якщо воно стосується традиційної юшки.Отже, у списку щасливців: • Руслан Максимів, Зборівський міський голова — тепер офіційно не лише мер, а й киселичний амбасадор. • Андрій Смаглюк, Кременецький міський голова — можливо, не варить киселицю, але точно вартий визнання. • Микола Тимків, голова Коропецької селищної ради — тепер не лише керівник, а й носій смаку.Одне лиш лишається незрозумілим — чи буде обласна рада наступного разу вручати ордени за популяризацію кулеша, і хто отримає грамоту за правильне приготування мацика? Смачного!
👁 2,100 25-04-08 10:16
Виявляється бути головним лікарем не так вже й поганоГоловний лікар КНП «Бережанська центральна міська лікарня» Олексій Володимирович Гетун оприлюднив декларацію за 2024 рік, яка викликала чималий суспільний інтерес через обсяг задекларованого майна та джерела доходів.Уся нерухомість, зазначена в документі, належить дружині декларанта — Ларисі Петрівні, яка працює у Відділі освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради. Серед об’єктів, якими вона володіє: • земельна ділянка у селі Лісники площею 1200 кв. м; • гараж у місті Бережани площею 20,2 кв. м; • земельна ділянка в межах Бережан — 25 кв. м; • квартира у Бережанах — 61 кв. м; • садовий будинок у селі Лісники — 140,6 кв. м.Водночас у декларації не вказано вартості цих об’єктів, а також не надано жодної інформації щодо джерел їх придбання. Автопарк сім’ї у 2024 році поповнився автомобілем TOYOTA C-HR 2017 року випуску, вартість якого зазначена на рівні 450 тис. грн. Крім того, родина володіє ще двома транспортними засобами: OPEL ASTRA 2006 року (вартість не вказана) та NISSAN QASHQAI 2012 року, придбаним у 2019 році за 300 тис. грн.Щодо доходів, то за 2024 рік Олексій Гетун задекларував: • 824 978 грн заробітної плати за основним місцем роботи; • 122 616 грн — дохід від підприємницької діяльності; • 72 506 грн — пенсійні виплати.Дружина головного лікаря отримала 248 915 грн заробітної плати за місцем основної роботи.Сімейні заощадження також виглядають доволі солідно: у декларації вказано, що родина зберігає 500 тис. грн, 20 тис. доларів США та 5000 євро.Ці дані викликають запитання як щодо походження статків, так і прозорості їх декларування, зважаючи на відсутність інформації про вартість нерухомості та джерела її набуття.
👁 2,100 25-04-07 09:31
Пільги для обраних, податки для решти: як у Великоберезовицькій громаді перетворили бюджет на інструмент для своїхУ той час як жителі Великоберезовицької громади змушені платити більше – місцевий бізнес, наближений до влади, отримує пільги. Мова про резонансне рішення депутатів та голови громади Андрія Галайка – звільнити від сплати податку на нерухомість об’єкти, розташовані на території так званого «Індустріального парку». Йдеться, зокрема, про нерухомість, що належить одіозному екс-регіоналу та теперішньому нардепу Івану Чайківському.Це саме той Чайківський, який у Верховній Раді не забув проголосувати “ЗА” підвищення єдиного податку для ФОПів і воєнного податку — під приводом «на потреби фронту». Але чомусь забув згадати, що його власний бізнес на місцевому рівні від податків… звільнений.І поки підприємці з останніх сил тримаються на плаву, а мешканці громади платять за все — від ремонту доріг до зарплат бюджетників — місцевий олігархат користується комфортними умовами, створеними виключно для «своїх».Питання, яке зависає у повітрі: чому громада має дофінансовувати бізнес Чайківського зі своєї кишені? І чому про цю пільгу — у часи повномасштабної війни — мовчать усі, хто мав би про неї говорити?Можливо, тому, що схема надто зручна. Для тих, хто при владі. А платити — як завжди — буде народ.
👁 2,500 25-04-04 07:02
Великоберезовицька громада: де по «совєтські методичці» статистика важливіша за реальність?У Великоберезовицькій громаді люблять красиві цифри. Особливо, коли йдеться про культуру та освіту. Офіційна статистика місцевих бібліотек у 2024 році виглядає вражаюче: ❗️ 4 593 користувачі ❗️ 26 634 відвідування ❗️ 65 890 прочитаних книгЯкщо вірити цим цифрам, то кожен п’ятий мешканець громади у 2024 році прочитав 14 книг. Вражає? Безперечно. Але ще цікавіше те, що у 2023 і 2022 роках показники були майже ідентичними. Абсолютно.Можливо, це справжнє книжкове диво? Чи, може, просто вдалий баланс у звітах?Для розуміння масштабу: уявіть собі ціле село Петриків, населення якого приблизно дорівнює кількості зареєстрованих читачів бібліотек громади. Так ось, за офіційними даними, це село за рік «проковтнуло» 65 890 книжок. І не тільки цього року — такий самий феномен повторювався і в попередні два роки.Але є ще один нюанс. Виникає логічне питання: чи є у бібліотеках громади стільки книг, щоб забезпечити такий читацький апетит?Втім, у Великоберезовицькій громаді головне не реальність, а правильні цифри у звітах.
👁 2,100 25-03-28 08:30
Голова Почаївської громади Василь Бойко збільшив свої доходи: за які заслуги?Очільник Почаївської громади Василь Бойко, відомий своєю прихильністю до УПЦ МП, подав декларацію про доходи за 2024 рік. І, як виявилося, його заробітна плата за останні роки суттєво зросла.За офіційними даними: 2024 рік715 495 грн 2023 рік — 606 322 грн 2022 рік — 564 950 грн 2021 рік — 546 721 грнЗбільшення зарплати на понад 168 тисяч гривень за три роки викликає логічне питання: за які заслуги? Адже жодних видатних досягнень Почаївської громади за цей період помічено не було, зате скандалів — більш ніж достатньо.Що відбувається у Почаєві?Протягом останнього року місто ледь не стало осередком конфліктів через протистояння громади з УПЦ МП, якій відданий Бойко. Він відкрито підтримує монастир і виступає проти його передачі в користування держави або ПЦУ.При цьому розбудови інфраструктури, значних інвестицій чи покращення рівня життя у громаді не помічено. Натомість — корупційні скандали, протести та невдоволення місцевих мешканців.