Джерело
Тернопільоблвідкат | Медицина Тернопільщини під керівництвом Ольги Ярмоленко знову під приц...
2 200 Охват/переглядів
2025-03-05 08:49
Повідомлення №1525
Медицина Тернопільщини під керівництвом Ольги Ярмоленко знову під прицілом правоохоронців.Розслідування щодо зловживань у медичних закладах Тернопільщини: вилучено документи та грошіУправління стратегічних розслідувань у Тернопільській області здійснює оперативний супровід двох кримінальних проваджень, які розслідує Головне слідче управління Національної поліції України. Справа стосується зловживання службовим становищем посадовими особами комунальних лікарень, що кваліфікується за ч. 3 ст. 191 та ч. 2 ст. 364 КК України.Встановлено, що посадові особи Гусятинської комунальної лікарні та Мельнице-Подільської лікарні незаконно отримували кошти від пацієнтів за медичні послуги, які вже були оплачені Національною службою здоров’я України (НСЗУ) в межах програми медичних гарантій. Це порушує постанову Кабінету Міністрів України № 410 від 25 квітня 2018 року.5 та 6 лютого 2025 року співробітники управління спільно зі слідчими та під процесуальним керівництвом прокурорів Офісу Генерального прокурора провели 11 обшуків у приміщеннях лікарень, за місцем проживання посадовців та лікарів.Вилучено: фінансову та медичну документацію, ноутбуки з інформацією про медичні гарантії («Helsi24»), мобільні телефони та SIM-картки, чорнові записи та блокноти, грошові кошти.Наразі триває документування протиправних дій фігурантів. Правоохоронці готують повідомлення про підозру, у тому числі в рамках організованої злочинної групи. Остаточна мета – передача справи до суду та забезпечення відшкодування збитків, що перевищують 6 млн грн.Пригадаємо, що на початку року Вʼячеслав Негода продовжив контракт з скандальною Ольгою Ярмоленко.