Статистика telegram каналу - @ternopil_oda

Важливо Тернопільщина

Subscribers: 10278
Photos: 8029  Videos: 1280  Links: 2060 
You can view and join @ternopil_ODA right away.
2021-05-12

Кількість підписників

Історія змін лого

2024-04-20
2024-04-19
2024-04-17

Історія змін назви

Важливо Тернопільщина
2024-04-20
Telegram: Contact @ternopil_ODA
2024-04-19
Важливо Тернопільщина
2024-04-17

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2024-04-20
Акаунт Telegram
2024-04-19
Публічна группа чи канал
2024-04-17

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Відбій повітряної тривоги!
У Теребовлянському академічному ліцеї імені Ярослави Стецько відкрили "Клас безпеки". Це 49 клас в Тернопільському районні та 104 в області.
На Тернопільщині посилюють мобільні групи для боротьби з «Шахедами».

Начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш разом з підприємцями передали спецобладнання для новоствореного підрозділу ЗСУ.
❗️Запрошуємо родини загиблих Захисників з Тернопільщини до обрання представника в новий склад Ради родин загиблих при Міністерстві у справах ветеранів.

Кандидатом в представники може бути особа, яка має досвід роботи у сфері соціального захисту членів сімей загиблих ветеранів війни, членів сімей загиблих Захисників і Захисниць України або освіту в галузі права.

Координаційний центр при Тернопільській ОВА готує проведення зборів із залученням до участі в них представників громадських об’єднань, які мають авторитетність та репутацію серед сімей загиблих ветеранів війни, Захисників і Захисниць України, а також зможуть забезпечити представлення інтересів Тернопільської області в Раді родин загиблих.

Кандидатури представників для включення до складу Ради подаються на засідання координаційного центру до 20 листопада 2023 року на підставі рішення громадських об’єднань, які представляють інтереси членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, яке оформлюється протоколом.

Для голосування на зборах за подані кандидатури представники сімей загиблих Захисників з Тернопільщини до 20 листопада 2023 року мають зареєструватися ⬇️
Відбій повітряної тривоги!
Уряд ухвалив рішення, яке суттєво підвищить допомогу на придбання твердого пічного палива для тих, хто потребує такої підтримки.

📍 Згідно з ухваленим рішенням Уряду, нормативи для опалення житлового приміщення на опалювальний сезон 2023-2024 збільшаться в середньому в 4 рази і становитимуть
🔸для надання пільг: на вугілля – 1,87 т; на дрова – 6,22 т
🔸для надання субсидії: на вугілля – 2,23 т; на дрова – 7,41 т

Також рішення Уряду враховує збільшення ринкових цін на вугілля і деревину, що відбулось за останні роки. Розмір фінансової підтримки для українців, які користуються для опалення вугіллям або дровами, зросте у декілька разів.

📍 До цього часу загальний граничний розмір субсидії на тверде пічне побутове паливо становив 6973 грн на домогосподарство на рік. З урахуванням нового підходу, сукупний обсяг фінансової підтримки на одне домогосподарство може досягати 16 234 грн на рік.
Пацієнти з симптомами COVID-19, грипу або ГРВІ знову зможуть відкривати лікарняний дистанційно, як це було під час пандемії.

Ця норма діятиме на період воєнного стану та протягом трьох місяців після його припинення.

Лікар матиме право формувати медичні висновки про тимчасову непрацездатність без особистого прийому, на підставі віддаленого зв’язку з пацієнтом і вказаних ним симптомів. Для призначення лікування лікар може також дистанційно виписати електронний рецепт.
Відбій повітряної тривоги!
В смт Велика Березовиця відкрили вже дванадцятий ЦНАП у форматі ДІЯ ЦЕНТР. Саме на Тернопільщині таких працює найбільша в Україні кількість.

Центр надає послуги 24 тисячам жителям та близько тисячі внутрішньо переміщеним особам, які проживають у громаді. Тут вже сьогодні можна отримати 213 послуг у сфері бізнесу, нерухомості, земельних відносин, а також соціальні та ветеранські послуги, довідки та дозвільні документи.

Приміщення облаштоване сучасною технікою, меблями, а також всіма потрібними елементами для комфорту відвідувачів, що робить його безбар’єрним простором для всіх категорій громадян.

Станом на сьогодні в Тернопільській області працює 55 ЦНАПів. 19 з них відкрились від початку 2023 року.
У частині Тернополя, через роботи ПрАт «Тернопільміськгаз» ввечері було відсутнє газопостачання. Тому тимчасово не працювали котельні на вулицях Галицькій, Київській та Леся Курбаса. Подачу газу відновлюють. Станом на 22 год. котельні запускають подачу тепла і гарячої води, - повідомила Тернопільська міська рада.
➡️Дев’ять родин учасників бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб, які втратили житло, отримають компенсацію на придбання помешкання.

Область отримала субвенції на загальну суму 18,1 млн грн на придбання квартир для тих, хто перебуває на квартирному обліку у тергромадах.

➡️7 349,130 тис. гривень 5 сім’ям учасників бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані як ВПО у Тернопільській міській громаді;

➡️10 846,243 тис. гривень для 4 сімей учасників бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб (Тернопільська міська громада – 2 сім’ї, Теребовлянська міська громада – 1 сім’я, Нараївська селищна територіальна громада – 1 сім’я)

Зазначені кошти зараховано на спеціальні рахунки ощадного банку всіх заявників.
❗️З лютого деякі населені пункти на Тернопільщині змінять свій статус.

➡️28 липня 2023 року Верховна Рада ухвалила Закон України №3285-ІХ «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України».

На цей час в нашій області налічується 4 міста обласного значення, 14 міст районного значення, 17 селищ міського типу, 1 селище та 1022 села. Після набрання чинності закону в області буде 18 міст, 18 селищ та 1022 села.

❗️❗️Важливим є те, що закон не містить зворотної сили, тому усі документи (паспорт, нотаріальні документи, документи на житло та інші) продовжують діяти і жодної перереєстрації робити не потрібно.
Збільшення хворих на гепатит А в області не спостерігається.

Результати обстежень контактних осіб, з хворою на гепатит А особою, - негативні.

За попередніми результатами епідеміологічного розслідування, людина, яка підозрюється, як джерело інфекції, прибула до нас з іншої області.

Однак фахівці пов'язують її захворювання з перебуванням у несприятливих санітарно-гігієнічних побутових умовах, а не з інфікуванням від інших людей.

В громаді, де проживає особа, тривають посилені протиепідемічні заходи.

Лікарі додають, що інфікуватися збудником гепатиту А можна через забруднену воду, харчі, якщо не дотримані технології приготування чи умови зберігання їжі або якщо готує людина, котра хворіє без симптомів і не знає про це.

Бережіть себе!
Жодне слово не здатне полегшити біль втрати найрідніших людей.

Сьогодні висловлюю свою вдячність та глибоку шану кожному синові України, який загинув за незалежність.

Їхні імена продовжують жити у нашій пам'яті та серцях.

Сьогодні вручив державні нагороди родинам наших військових з Тернопільщини.

Вони стали справжніми воїнами світла, які боролися за найвищі цінності – свободу та справедливість.

Дякую батькам, що виховали таких відважних синів, дружинам та дітям за мужність, з якою ви переживаєте це горе.

Країна завжди пам'ятатиме подвиг наших захисників.
У Хоросткові відкрили перший Центр цифрової безбар'єрності.

Сьогодні дуже актуальною є проблема вільного доступу до цифрової інфраструктури та отримання цифрових навичок. Це потрібно для людям похилого віку та з інвалідністю.

Перший в області Центр цифрової безбар’єрності буде відкритим простором, у якому надаватимуть консультаційну підтримку та проводитимуть навчання для тих, кому потрібна допомога у використанні цифрових технологій.
‼️УВАГА ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!

Пройдіть в укриття!
У Тернополі напередодні Дня залізничника відбулось спецпогашення поштового блоку «Героїчні професії. Залізні люди».
Відбій повітряної тривоги!
Відбій повітряної тривоги ‼️
⚡️Станом на 18.00 год усі лінії 110кВ підключено.

Всі населені пункти Тернопільщини з електроенергією.