Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КП «Харківські теплові мережі»
Додано 14 лип 2024

КП «Харківські теплові мережі»

@teploseti
Кількість підписників: 1 813
Фото: 6,720
Відео: 333
Посилання: 166
Опис:
Актуальна інформація щодо роботи підприємства.
Джерело

КП «Харківські теплові мережі» | У Харкові водопостачанням забезпечені 60% споживачівПоетапне відновлен...

Логотип телеграм спільноти - КП «Харківські теплові мережі» КП «Харківські теплові мережі» @teploseti
739 Охват/переглядів 2025-11-25 13:06 Повідомлення №7861
У Харкові водопостачанням забезпечені 60% споживачівПоетапне відновлення роботи системи водопостачання після пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок ворожого обстрілу триває в Харкові.Під час нічної атаки в Харківській області була уражена підстанція АТ «Харківобленерго», від якої залежала робота насосних станцій та обладнання для подачі води до міста. Через це частина районів Харкова тимчасово залишилася без води. За інформацією КП «Харківські технологічні мережі», ремонтні бригади працюють цілодобово, щоб відновити стабільне функціонування системи.Зараз місто працює виключно на власних ресурсах і передусім спрямовує потужності «енергетичного острова» на підтримання теплопостачання, щоб усі 100% споживачів залишалися з теплом у холодний період. Через це подача води тимчасово можлива лише в обмеженому режимі - її отримують близько 60% абонентів, переважно мешканці нижніх поверхів.Зараз вода подається частині споживачів Новобаварського, Холодногірського, Шевченківського, Київського та Основʼянського районів. В інших частинах міста подача відбувається поетапно. Ситуація складна, динамічна і змінюється в реальному часі.Підприємство планує дати воду всім споживачам, які її ще не мають, орієнтовно в проміжку між 19:30 і 21:00. Водночас уночі можливі повторні відключення, оскільки профільні служби вимушені продовжувати роботи, необхідні для повної стабілізації ситуації.Подальші графіки подачі води залежатимуть від темпів відновлення енергоживлення.Комунальне підприємство просить мешканців за можливості робити запаси води та з розумінням ставитися до тимчасових обмежень.У районах, де зберігаються перебої з водопостачанням, організований підвіз води до «пунктів незламності». Також по всьому місту працюють бювети з безоплатною питною водою.