Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КП «Харківські теплові мережі»
Додано 14 лип 2024

КП «Харківські теплові мережі»

@teploseti
Кількість підписників: 1 812
Фото: 6,730
Відео: 334
Посилання: 166
Опис:
Актуальна інформація щодо роботи підприємства.
Джерело

КП «Харківські теплові мережі» | Загалом у вересні постраждали 40 житлових будинків. Там було вибито по...

Логотип телеграм спільноти - КП «Харківські теплові мережі» КП «Харківські теплові мережі» @teploseti
802 Охват/переглядів 2025-10-02 06:09 Повідомлення №7792
Загалом у вересні постраждали 40 житлових будинків. Там було вибито понад 110 вікон, але всі контури ми оперативно закрили. Крім того, були відремонтовані дев'ять покрівель, пошкоджених внаслідок ворожих обстрілів. Поміж атаками комунальники щодня посилено готують місто до зими: міняють покрівлі, приводять до ладу під’їзди, перевіряють інженерні мережі, системи тепло- і водопостачання. Це повсякденна, часто непомітна, але критично необхідна робота, яка дозволить нам пройти холодний сезон з теплом і водою в оселях.Як і завжди, в усіх місцях, де були руйнування, працював мобільний ЦНАП. На місці люди могли отримати консультації, оформити документи та одразу зареєструватися на компенсацію за програмою «єВідновлення», щоб отримати кошти на ремонт своїх домівок.Окремий напрям - демонтаж аварійних будівель. Зараз у роботі - чотири багатоповерхівки, ще три ми фактично вже завершили і 10 будинків готуємо до початку демонтажу. За підтримку у фінансуванні та проведенні цих робіт я вдячний нашим міжнародним партнерам - Програмі розвитку ООН .Цей процес теж важливий для нас, оскільки, прибираючи небезпечні конструкції, ми звільняємо майданчики для майбутнього будівництва. Нагадаю, що мешканці будинків, котрі підлягають знесенню, отримують сертифікати від держави на купівлю нового житла. Дякую кожній аварійній бригаді та нашим комунальним службам за швидкість і злагодженість у найважчі години! Дякую рятувальникам, медикам, управителям, ОСББ і волонтерам за те, що допомагаєте людям пережити наслідки обстрілів і швидше повернутися до нормального життя!