Джерело
Тепла свічка. | Мені часто задають це👆питання тому вирішила ще поговорити про цей мето...
21 Охват/переглядів
2024-07-25 12:32
Повідомлення №2774
Мені часто задають це👆питання тому вирішила ще поговорити про цей метод. Сеанси енерготерапії (кармакопекції) дають можливість прожити найкращий і найгармонійніший з усіх можливих для Вас життєвих сценаріїв.Енергетична чистка - це сеанс, спрямований на відновлення енергоструктури пацієнта.Сеанс складається з декількох етапів:1. корекція карми (особиста, родова, реінкарнації), робота з родовим древом, з причинами витоку енергії. Очищення від енергетичних і сексуальних прив'язок. 2. зняття впливів - псування, пристріт, прокляття магічних впливів, а також чужорідних, деструктивних, паразитуючих енергій, форм і програм, робота із сутнісним планом. З. робота з щільними тілами й органами нашого фізичного тіла, відновлення енергоструктури пацієнта (вирівнювання біополя, гармонізація чакр, відновлення й гармонізація енергопотоків, ущільнення й посилення енергополя, усунення пробоїв).Працювати ми з вами можемо, як очно так і дистанційно, в режимі реального часу, або з розносом у часі (до 10 годин), або з перенесенням робіт на час сну (застосовується з маленькими дітками, які годину сеансу не вилежать).Якщо потрібні вичитки, то роблю їх в християнській традиції.Якщо у вас залишилися питання, є потреба й треба відновлення енергій то пишіть мені❤️