Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тепла свічка.
Додано 22 сер 2023

Тепла свічка.

@tepla_svichka
Кількість підписників: 235
Фото: 5,750
Відео: 1,370
Посилання: 288
Опис:
Рада усіх вітати🙏 Тут все про програмні свічки, віск і красу, магічні трави, мудрість та розвиток💚 Передбачення на слов'янських руна, питання Роду та діагностика Роду, сеанси енерготерапії💗 Буду рада зустріти тут усіх тих, кого приваблює магія життя💞
Джерело

Тепла свічка. | ️ ПРО СВІЧКУ ЗА УПОКІЙміф і реальністьСвітлі Душі, сьогодні хочу погов...

Логотип телеграм спільноти - Тепла свічка. Тепла свічка. @tepla_svichka
36 Охват/переглядів 2026-03-02 05:00 Повідомлення №8494
🕯️ ПРО СВІЧКУ ЗА УПОКІЙміф і реальністьСвітлі Душі, сьогодні хочу поговорити з вами про ту саму свічку за упокій, поставлену живій людині, якою часто лякають і в якій бачать страшну «порчу на смерть».До порчі на смерть ця дія не має жодного стосунку. Але й благом її назвати не можна. Такі свічки можуть використовуватися для тимчасового ослаблення енергетики людини (за певного ритуалу) перед іншим впливом. Звичайна людина, поставивши таку свічку, наприклад, своєму злійшому ворогу (і дарма!), отримає максимум — легкий нежить або короткочасний спад сил у того. Усе залежить від стану енергетики. Якщо вона сильна — навіть десяток таких свічок жодним чином не позначаться на людині. А тепер — простими словами про те, як працює сама система:Кожна хрещена людина умовно «записана» там, угорі — у Небесній канцелярії.Зв’язок із християнським егрегором у всіх різний:хто і скільки вкладається — таку підтримку й отримує.Факторів тут багато, але зараз не про це. Так ось… Свічка за упокій — це сигнал: нібито така-то людина більше не потребує захисту, її «немає». Звісно, це тимчасово.Поки «нагорі» розбираються в нюансах… Підсумок:свічка за упокій — це тимчасова втрата покровительства християнського егрегору. І все.А якщо для людини цей зв’язок і раніше був лише формальністю — самі розумієте, нічого не станеться.Неможливо забрати те, чого не було.Ось якось так…