Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тендерний Троль
Додано 14 лип 2024

Тендерний Троль

@tendertrol
Кількість підписників: 5 980
Фото: 1,030
Відео: 9
Посилання: 331
Опис:
Вітаємо на каналі про державні закупівлі! Ми публікуємо огляди про замовників, учасників, схематози, новини та інше. Якщо маєш інформацію - висилай нам, опублікуємо з посиланням чи анонімно. @tendertrolladmin
Джерело

Тендерний Троль | жабогадюкінг «15 чоловік на сундук мерця»або безпорадні активісти діля...

Логотип телеграм спільноти - Тендерний Троль Тендерний Троль @tendertrol
1 400 Охват/переглядів 2025-01-15 07:17 Повідомлення №997
#жабогадюкінг «15 чоловік на сундук мерця»або безпорадні активісти ділять ще зайняте крісло директора АОЗМарина Безрукова повинна сидіти в тюрмі.Це позиція Троля 🧌.Тільки за підписані контракти на неробочі міни з неспроможними на виробництво підприємствами Укроборонпрому. Під час війни це - державна зрада - ст.111 ККУ. Термін - довічне увʼязнення. І відмазка - я нічого не розуміла, що підписую, адже була на посаді лише пару тижнів - не витримує жодної критики. Надзвичайна відповідальність, особливо важлива посада, висока державна зарплата - все це не для випадкових безрукових без досвіду, яких призначають поза конкурсами, в результаті вони підписують все, що кладуть на стіл. Проте незнання законів …Та якщо Безрукова дасть покази на Камишина зі Сметаніним і доведе, що вони вплинули на неї, то я не буду проти, щоб довічне їй замінили на 15 років, а разом із нею за ґрати сіли Камишин та Сметанін.Отже, мова про подальше керівництво нею АОЗ навіть не може йти. Це зрозуміли всі: її куратори, бродячі активісти, журналісти, алкоголіки та ухилянти, суспільство.Безрукова теж це розуміє, тому у якості прощального акорду намагається закупити міни часів 2 Світової війни по 600 Євро за штуку, про що стало вчора відомо від Сергія Згурця.І поки всі приймають участь у срачі, лише одна людина тихо радіє та смикає за мотузки- це Артем «Шарик» Ситник - справжній реєстровий козак корупціонер.Саме він через активістів злив фінансові показники АОЗ та інші документи, де дійсно видно величезну суму невикористаних коштів та маніпуляції Безрукової щодо статистики та інших товарів з цінами.Тепер він чекає на конкурс, а батальйон «ШУБА» забезпечить йому перемогу.Та Троль 🧌 радить «Шарику» не поспішати радіти, скоро на горизонті спливе інша кандидатура, яка швидко влаштує усі сторони, а першим наказом нового керівника буде звільнення Ситника. Авжеж, якщо Безрукова не встигне це зробити перед своїм звільненням.🧌@tendertrol