Успішних успіх існує? Всім Сап 🙋♂️ сьогодні хочу написати більш життєвий пост, розкрити тему, яку не всі до кінця розуміють. Чи реально все так успішно як ми це показуємо? В наш час, успіх та досягнення - це більше не перемоги, а база, яка має бути у всіх Ти можеш відчувати, що відстаєш, з тобою щось не так, ти маєш менше ніж інші Заходиш в інст, там вже всі на тачках / подорожі / подарунки. А.к.а 🗣️ все кричить тобі подивись на мене, подивись на мене, я успішний! Вчора я виклав кружок в другий канал з Мілану, це моє улюблене місто, топ 1 для мене поки, але зловив себе на думці 👇Для чого я це роблю? Задав я собі таке питання і глибоко в душі, чесна відповідь: схвалення інших, якась увагаПісля цього я зберіг собі в галерею кружок й удалив його з каналуЦе просто правда. Цього не хочеться визнавати, але така людська природа За останні місяці в мене були деякі життєві труднощі, але таким ділитись не хочеться й якщо погортати канал: одна профіти, подорожі та успішний успіх Думаю ви самі розумієте, що як і у більшості людей, в мене є проблеми, мінуси, але цього я просто не викладаю Хтось не викладає бо продає приватку / курси, хтось бо просто боїться, а хтось не хоче визнавати помилки / хтось не хоче втратити ідеальну картинкуВсі ми люди, ваш успіх, навіть маленький - це ваша особиста перемога, а не база, памʼятаєте що, у всіх є труднощі, але часто ми висвітлюємо тільки успіх щоб отримати схвалення інших. Головне це рухатися в своєму темі вперед, перемагати та розвиватися
Зараз я їду до моїх друзів на море, тепер другий канал буде більше повʼязаний з лайф контентом -> https://t.me/cryptobrolife
Фарм Фандингу в Арбітражі. Легкий пасивний дохід? NDA 🤫
Всім Сап Банда! Сьогодні в нас дуже цікава тема на розбір. Думаю це одна з кращих тем, якщо не найкраща, яка існує в арбітражі. Давайте розбиратись 👇 Для початку давайте розберемо, що таке Фандинг?Простими словами - це механіка на ф’ючерсах, щоб ціна ф’ючерса не відлітала далеко від реальної спотової ціниНаприклад:1. Є люди в лонг (ставлять на ріст)2. Є люди в шорт (ставлять на падіння)І біржа кожні кілька годин дивиться: кого зараз “перекосило” більше. Якщо більшість у лонгах -> Тоді лонгісти платять шортистам. Це називається позитивний фандинг.Проста математика:Funding Rate = +0.01%Ти сидиш у лонгу на $10,000Раз у 8 годин ти платиш ~$1 шортистамЛогічно, якщо більшість у шортах. Тоді вже шорти платять лонгам. Бо це негативний фандинг.Висновок. Ти сидиш у шорті й фандинг зараз -2% кожні 4г, то ти будеш кожні 4 години платити 2% комімії від твоєї пози, а якщо ти у лонгу і фандинг -2%, то тобі будуть платити цю комісію, й це буде +2% до твоєї пози кожні 4г Хм, тепер питання як на цьому заробляють і чому це один з кращих способів заробітку в арбітражі?Фарм фандингу - це коли ти намагаєшся заробляти саме на цих виплатах, а не на русі ціни. Тобто ти відкриваєш хедж (шорт/лонг одночасно)Припустимо монетка: $NDA ❤️Біржа Binance: фандинг -2% кожну 1 годинуБіржа Aster: фандинг -1% кожну 1 годиниМи стаємо лонг на Binance і шорт на aster, виходить ми фармимо 2-1% = 1% кожну годину 1% від 5000$ пози = 50 💵 прибутку кожну годинуКожна біржа має якусь свою специфіку, ми шукаємо ці моменти і стараємся на них заробляти. Напр якась біржа має ставку кожні 8г на якісь монетці, а інші біржа платить фандинг кожну 1 годину. Ми це знаходимо -> заходимо в хедж і фармимоЧи це легкий спосіб "маніпрінту"? 💰На перший погляд, ну це ж кайф, ти можеш залитись, кайфувати десь на пляжі і фармити ставки, але авжеж не все так просто. Як і всюди тут є свої ризики, напр:- Волантильність токена Треба дивитись точки ліквідації щоб одну сторону хеджа не ліквіднуло- Зміна % фандингу Припустимо біржа здуває фандинг і вже в нас не фарм, а вже ми віддаємо комісію- Делістинг монетки або ADLМонетка просто зникне з біржі, тебе автоматом закриє, а ти цього можеш навіть не помітити або ж біржа через те що в неї не вистачає ліквідності закриє твою позу, часті такі історії були на Gate, Bitget коли ми були в шорті- Спред між різними біржамиНапр, різниця цін між біржами, десь токен коштує 1$, а на біржі де фарм ціна 1.2, то нам треба спочатку пофармити ставки щоб вийти в 0, а потім вже тільки починається реальний фарм. Ну й інші специфіки бірж такі як блокування або ж стакани, об'єми. Все це як м'язи в залі, приходять з часом та досвідом....
Сподіваюсь вийшло донести все чітко та простими словами, але якщо у вас є питання, то пишіть їх в коменти 💬Цікава історія про легендарний фарм мого колєги Слави - тик Також не забувайте за 🏆 якщо потрібно більше інфо простими словами по арбітражу 🥰
Чому зараз всі займаються арбітражем?Всім сап, народ! Сьогодні жуже цікава тема, тому що, як ви могли помітити, якщо ви слідкуєте за крипто-середовищем, то зараз більшість людей займається тільки однією справою - це арбітраж. Ну або ще є люди, які займаються мексами, але це інша історія
Чому всі подалися в арбітраж? Ще рік тому у нас були: Лістинги, Binance Alpha, промки, сейли та інші сфери, такі наприклад як telegram-подарунки, але все зводиться зараз до того, що більшість цих людей прийшли в арбітраж Основні причини: 1. Це те, що колишні сфери вже померли, вони не такі актуальні й не можуть годувати так, як раніше2. Друга причина це те, що арбітраж завжди є, був і буде. За історію крипти ми вже можемо побачити факт, що завжди будуть виходити нові біржі або зламуватися якісь протоколи, будуть маніпуляції з токенами, і все це утворює так звані спреди, на яких ми якраз заробляємо Головна перевага на мою думку тут набагато простіше вираховувати ризик
, ніж на тих самих шортах або тільки лонгах. Чому так? Тому що якщо ми знаємо специфіку бірж, як на них працює funding, чи дають вони блокування, як вони себе ведуть в різних ситуаціях і так далі, то ми можемо краще вираховувати ризик і заливатися набагато легше ніж просто в "тупу" воно виросло, тепер я встаю в шорт і воно має впастиІ замість того, щоб гадати й думати, чи в нас зараз хороша точка входу, до куди воно може рости або падати - ми заливаємося вже в існуючий прибуток, так би мовити. До прикладу залилися ми в 3% спред, з пози 10.000 (напр. 1к з 10 плечим) ми можемо заробити до 300
💵
Але тут, звичайно, є свої нюанси. Не завжди працює так, що я залився під 3%, і воно зрівнялося до 0%. Буває, що трахають на фандінгах, токен пампиться і так далі. Але весь прцоес відбувається за допомогою хеджу. Тобто ми фіксуємо вже певну ціну за допомогою одночасного лонга та шорту і на цьому заробляємоСтріми про Арбітраж та історії заробітків за допомогою нього -> тик, тикЯкщо вам цікава більше тема про арбітраж🏆, то тепер я буду більше про це розповідати. Некст пост про корисні інструменти в арбітражі 🍵
Результати промки OPG і CHIP | TS BILL з винагородою 167💵Всім Сап Банда, 3 хороші сплеши за місяць, давного такого не було 😁 Мої рези:CHIP 1/7OPG 2/9Чистими разом з стейкінгами й бонусами, буду в міні +Багато не робив, бо думав що місця швидко розберуть. Побрили мене на тому, що не збило жовті мітки. Зазвичай збивав їх додепом, зараз цього мало Місця: З CHIP думав 4 дня, а було 2 дня і 16 годин А з OPG цілих 6 днів, що є досить багато Думки:Бачу багато в кого погана проходка, якщо це не СНГ, але може хтось просто мовчить, зараз ринок такий, що мало хто буде казати де є кормБуду пробувати різні способи збивати жовту мітку й не отримувати прихованіНова промка -> BILL <-, Тарантіно виділив гарний бюджет й роздає по 167💵/ акДеталі: Початок: вжеКінець: 18 травня➡️ Юзаю Proxy-Seller - промокод cryptobro (39% знижки по посиланню)➡️ Партнерське посилання на біржу ByBit (бонус +10-20$ до нагороди)В канал мало що пишу. Зараз сам займаюсь більше арбітражем й делеговані промки маю. Можливо буду робити пости для новачків по арбітражу скоро. Цікаво вам ця тема? 🕵️♂️Так, цікава -> 🏆NO, краще далі тільки промки -> 👍
Сьогодні в 19:00: "Стрім як Розкачати Банк в 2026", в гостях Кошик 🔥
Всім Сап! Нагадую, що сьогодні на стрім я запросив дуже смартового криптана, Нікіту Кошика, тому буде цікаво 🍷 Як писали в коментах, чи дійсно таке можливо? Щоб за 2 роки, з 300$ розкачатись до депозиту 100к+ 💵Якраз сьогодні і почуємо історію Нікіти, на чому вдалось заробити, чим він займається зараз Поговоримо про актуальні способи заробітку і сфери в 2026, що варто точно робити, а що вже застаріло 🎙Теми стріму:~ Історія Нікіти ~ На чому розкачав банк?~ Промки, абуз бітка, арбітраж ~ Актуальні способи як збільшити банк в 2026~ Що треба робити щоб в тебе виходило в крипті?~ Як знаходити теми про які не говорять в каналах? ~ Фокус в крипті, на скільки це важливо? Що варто пропускати, а на що потрібно робити упор ~ Як не вигоріти від роботи?~ Лайфчендж заробіток. Міф чи реальність?~ Відповіді на ваші запитанняКанал Кошика -> тик Стрім буде дуже цікавим та інформативним, як для новачків так вже і для досвідчених людей До зустрічі в 19:00, на цьому каналі Банда! 🤝➡️ Юзаю Proxy-Seller - промокод cryptobro (39% знижки по посиланню)
Як почати з депозиту 300$ і дійти до 30к💵 за місяць? Всім Сап Банда! Поки ринок промок не самий активний, ми продовжуємо серію підкастів з людьми, які досягли результатів і готові поділитись своєю історію та досвідом
Минулий місяць для мене не став рекордним, продовжую адаптовуватися до нових умов ринку та вчитись, але можливостей було багато, чого тільки вартують - спреди по золоту, сріблі, нафтіЯкось в чаті крипто снупі побачив одного криптана, його звати Нікіта Кошик, йому зараз 20 років і виявляється, що хлопець за 2 роки - розкачався з банку 300$ до 100к+ на крипті І ось в нього минулий місяць вийшов рекордний в +30000$. Табличка на чому вдалось заробити - тик Мені сподобалось, що він робив на ринку практичного все: починав з промок байбіт, виніс мекс фліп бітка, арбітражи, металиТож запросив його на стрім -> пʼятниця 19:00 🍻🍻Будемо говорити про: - з чого починав і як підняв банк;- топ актуальних спосібів як розкачати банк;- на чому заробляють зараз найбільше;- де шукати інформацію і як не відставати від інших?Не забудьте кинути 🏆 за топ гостя, а в пʼятницю будемо чекати на вас з попкорном і кіндерами
Заробив 250.000💵 на арбітражі / База Арбітражу / Анонс стріму
Всім сап Банда! Домовився за стрім з Роллсом, давно не проводили зізвонів на каналі. Поговоримо про саму актуальну нішу на мою думку в крипті на сьогоднішній день 🔥 Сам як тільки 2 місяць починаю розбиратись в темі, тому буде цікаво послухати нашого гостя разом з вами:Він заробив 250000💵 за 2025 рік в арбітражі, готовий розказати нам: як він починав, дати базу по арбітражу і розказати скільки можна реально заробляти на цьому 🎙 Теми стріму:1. Шлях в криптоарбітражЯк перейшов з офлайн-бізнесу в крипту, перші результати і помилки, про що веде канал, як досягнув значних результатів 2. Що таке арбітраж?Які є види заробітку тут, скільки він існує, чому він став такий актуальний зараз2. Як вийшло зробити $250k за рікРозбір кількох реальних кейсів: спреди, фарм фандингу та приклади як плюсів, так і мінусів3. Інструменти арбітражникаЯкі сервіси використовують у роботі: сканери, біржі, боти та ком’юніті/чати. Де це все знайти4. Скільки грошей потрібно для стартуМінімальний і оптимальний депозит, кільки часу потрібно, щоб навчитися5. Чи реально заробляти на арбітражі заразЩо б ти робив сьогодні, якби починав з нуля6. Скільки реально можна заробляти?Рівні доходу: новачок, середній рівень, full-time арбітражник. Що потрібно, щоб вийти на $2–3k+ на місяць7. Відповіді на питання глядачівГість -> тик🗓 Дата: переносимо (напишу в пості)Від себе додам, що у вузьких колах Роллс один із відомих і дуже поважних арбітражників. Тому стрім обіцяє бути максимально зарядженим на хорошу інфо, рекомендую таке не пропускати 🤝
Як заробляти на “падаючому ринку” і чи померли промки? Як ви могли замітити мало, що кидаю в канал. Чому так? Тому що промок зараз багато хороших не виходить, а писати вам будь що тільки для охоплення через повагу до вас - також не хочеться. Але є що розповісти цікавого 🤝В цьому пості: я розкажу чим сам займаюсь зараз і чи є сенс робити промки, що робити далі?
Зараз через світові події і в цілому перегрітий ринок: ми в такій фазі коли в нас відбувається накопичення або простими словами відходняк від бичого ринку Через це проекти виходять по нижчий ціні = менше дропів та промокЛегких шортів також стало менше, коли проекти виходили високо і ми просто їх шортили або ж були великі виплати Чи забив я на промки? Ні, тому що в промках зараз немає конкуренції і місця до кінця, цей процес делегований і виходить відносно з низьким ризиком кожного місяця забирати з промок. А ось з бінанс альфою справа інша, там майже все мертве Проблема стала в тому, що тут стало важче розкачати депозит і пару тисяч з промки заробити це вже задача з зірочкою Чим я зараз займаюсь? Завжди колеги та друзі рекомендували придивитись до арбітражу. Ось останні 1.5 місяці стараюсь вчитись і виходить лутати фандоси, спреди. Це краще ніж просто шорти, де тебе бриють як хомʼяка Наприклад вчора я заливався в арбітраж по нафті й за пару годин - вдалось заробити 155$, ви бачили також що вдавалось з нафти також заробити до цього 4395
💵 і були ще такі спреди по акціях і металам Головна важкість - це отримати інфо, але чим більше розбираюсь, то більше знайомлюсь з людьми, які зароблять на цьому вже роками і розумію що ця ніша топ 🏆 З цікавих історій - це людина, яка мала бізнес в Україні -> проміняв його на арбітраж і заробив 250000💵за минулий рікОсь навіть приклад заробітку від якого я найбільше кайфую «Фарм фандингу» -> історія Головний плюс арбітражу, що він буде завжди і на любому ринку. І це не означає, що все я кидаю промки, але я не хочу обмежуватись. Цього місяця 95% мого заробітку саме з арбу 🎙 Хочу витягнути його на підкаст, щоб він розповів свою історію, дав базу по арбітражу, з чого краще починати і дав поради як можна зараз на цьому заробляти Робимо стрім ? -> Let’s go🏆
+4395💵 | як MEXC дав заробити криптанам на нафті? Всім Сап, багато хто міг чути що вчора вночі можна було заробити буквально за 15-20 хвилин сотні та тисячі 💵 через те що сталось на мекс. Давайте розбиратись 👇 Усі вихідні були спреди на металах через війну в Ірані, так можна було заробити на золоті, сріблі та був спред (різниця між цінами) 6-7% між мeкс та гейт на $USOIL (нафта)Я вирішив зайти чисто в лонг тому що:• Реальна ціна була 72, всі біржи вище, а на мекс ціна трималась 67• Через Іран ціна на нафту й так має рости • Не подобався фандинг на гейт Але й були ризики, бо індекси на мекс живуть своїм життям і часом це може тривати довго, а це вже потенційні - вибривки, фандос і тд.Залився я з 1 акаунта з 5 плечем, а з мультиакаунтів де було 200-350$ з 42 плечем на ізол. Чому так? Щоб зменшити ризик, робив все через синхронізатор Тобто у випадку бритви, 5х плече виживе та окупить значну частину мінусу з мультівАле цей раз історія вийшла дуже приємна тому що через 15 хв, на відкритті ринків в 2:00, спред зрівняли і дали заробити всім хто заходив в лонг/спред Ось так і вийшло за трішки більше ніж 15 хвилин, прибуток ~4395💵🕯 Останніймісяць воркав більше в фліпах та спредах, в таких випадках маст хев мати синхронізаторДуже виручає і полегшує роботу, зараз дають 7 днів безкоштовно -> ТИК
Нові правила в промках Bybit
Всім Сап Банда, як я зрозумів це саме для старих юзерів, тобто промки на обʼєм 🧐 Що це означає? Якщо простими словами: В перші дні ви отримаєте найбільші коефіцієнти торгівлі, тоді як в наступні поступово знижуються. Окрім цього, чим більше днів торгуєте, тим більше нагород отримаєте.Із актуальних промо на даний момент є Token Splash з пулом 4 500 000 ROBOНовим користувачам (Всього 4000 місць)Реєстрація: 26 лютого | 10:00 UTC. Початок торгів: 27 лютого | 10:00 UTCНагорода: 750 $ROBOДля старих користувачів> Обсяг торгівлі понад 500$ в $ROBO / $USDT> Поділіться величезним пулом у 4 500 000 $ROBOТобто, Більший обсяг = Більша винагорода (до 20 000 $ROBO)💬 Думав лютий вийшов в плані промок - не дуже, але подивився таблицю і бачу що з сент норм вийшло, якщо б робив більше аків, а не лінувався, то вийшло б смачнішеДалі з промок 30-35$ як ELON також в +. То зараз тактика залишається просто робити тс на 30💵- 50💵 та лутати бонуси➡️ Юзаю Proxy-Seller - промокод cryptobro (39% знижки по посиланню) ➡️ Партнерське посилання на біржу ByBit (бонус +10-20$ до нагороди)