Джерело
Телегазета Старобільськ | У Міноборони готують низку оновлень для застосунку «Резерв+», серед як...
521 Охват/переглядів
2025-12-08 17:38
Повідомлення №9069
У Міноборони готують низку оновлень для застосунку «Резерв+», серед яких — можливість отримувати попередження про надсилання повістки та інші повідомлення, пов’язані з військовим обліком. Про це повідомив керівник Головного управління інформаційних технологій Міноборони Олег Берестовий.За словами Берестового, у додатку з’явиться опція, яку користувач зможе активувати за власним бажанням. Після цього він отримуватиме інформування про те, що щодо нього формується повістка, або повідомлення про розгляд адмінсправи — наприклад, у разі порушення правил військового обліку.«Це не буде юридично належним оповіщенням, а лише попереджувальним інформуванням», — зазначив представник Міноборони.Функція стане доступною у 2026 році.Окрім цього, у додатку планується:- можливість постановки на військовий облік через “Резерв+”, зокрема автоматично — для молодих українців;- отримання повідомлень про штрафи за порушення правил обліку;- оновлений розділ вакансій;- можливість доповнювати інформацію про себе.