Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Телегазета Старобільськ
Додано 17 січ 2022

Телегазета Старобільськ

@telegazeta_stb
Кількість підписників: 1 089
Фото: 7,950
Відео: 876
Посилання: 3,900
Опис:
Головні новини міста Старобільськ та Старобільського району. Луганська область Надіслати новину / Зв'язатись з редакцією http://t.me/news_from_readers_tg_bot Сайт та інші соцмережи http://linktr.ee/telegazeta
Джерело

Телегазета Старобільськ | У Старобільську вже почали святкуватиПеремога над фашизмом - найбільше...

Логотип телеграм спільноти - ТЕЛЕгазета Старобільськ Телегазета Старобільськ @telegazeta_stb
405 Охват/переглядів 2025-05-07 11:42 Повідомлення №8799
У Старобільську вже почали святкуватиПеремога над фашизмом - найбільше свято на росії, де панує майже той самий фашизм, відмінностей насправді не багато. Напевно так зробили, щоб відсторонитися якнайдалі від звірств Гітлера у Другій світовій, при цьому їх повторюючи. Йде четвертий рік повномасштабного вторгнення. І старобільчани на цих фото не бачать проблеми в тому, щоб займатись побєдобєсієм під час масових вбивств невинних українців. Цінності, яких їх навчали у школах, про те, що життя людини має цінність, про те, що насильство - це погано, а війна - найгірше, що може бути - все це тепер нічого не варте. Їм розповідають, нібито є якась ідея, про те, що є якийсь "руській мір", і все, що туди не належить, треба знищувати, не рахуючи ні своїх, ні чужих убитих. Навіть якщо думаєш інакше - маєш мовчати, бо заберуть і посадять, перед цим можуть завдати тортур.Отже, російська влада за перевіреними методологіями КДБ старано створює картинку, про те, що все добре. Про проблеми говорити можна лише тихо на кухні, та ще й лише з тими, кому довіряєш. Можливо саме завдяки цьому і в опитуваннях у них зазвичай "за путіна, за війну", а на фото - усміхнені обличчя людей, яким надягають колорадські стрічки. Тим часом на окупованих територіях життя стає важчим, свободи стає менше, а контролю більше. За останніми новинами - в аптеках і навіть у ветаптеках майже усі типи ліків тепер відпускаються лише за рецептами, якісний інтернет - рідкість, а провайдери зобов'язані передавати усю інформацію про абонентів за запитом силовиків, смс-ки за паспортами і інші "блага" від "старших братів".Але перемога - то ж святе. Святкують з усіх сил. І працівники культури вже готують слова для виступів, в яких будуть порівнювати звитягу прадідів з "подвігамі гєроєв сво".