Логотип телеграм спільноти - Bitcoin, інвестування, гроші - Лінивий CRYPTO інвестор
Підписуйся на канал Frontend Shinobi, щоб отримувати найсвіжіші техніки, поради та інструменти для веб-розробників. Хочеш бути в тренді? Хочеш створювати стильні сайти та веб-додатки? Тоді тобі точно сюди!
Логотип телеграм спільноти - STERNENKO
Допомога ЗСУ https://www.sternenkofund.org/donate 🫶🏻Фонд @sternenkofund ❗️Нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні. Російська мова у коментах заборонена.
Логотип телеграм спільноти - ББС Небесна Кара 54 ОМБр
Офіційний канал Батальйону Безпілотних Систем Небесна Кара, 54 ОМБр Наше гасло: "Зло - має бути покарано! Ворог - має бути знищений!" Приєднуйтесь до нас, підримуйте нас! Більше донатів - більше контенту! Дякуємо! Зворотній зв'язок: bbcnk54@gmail.com
Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR

Статистика telegram каналу - @tehnokratu

Логотип телеграм спільноти - Технократи 🇺🇦 2025-01-06

Технократи 🇺🇦

Кількість підписників:
56
Фото:
86 
Відео:
12 
Посилання:
116 
Категорія:
Політика
Опис:
На час війни - блог з особистими думками автора.

Кількість підписників

День: 0
Тиждень: 0
Місяць: 0
Всього:
56

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2025-01-06

Стіна канала Технократи 🇺🇦 - @tehnokratu

Рекламувати матеріальне заохочення. Зарплати військових вищі за середній рівень зарплат у більшості регіонів України, але чомусь на цьому не робиться акцент. Треба рекламувати їх. Треба, щоб була повноцінна система фінансової і соціальної підтримки військових. Нажаль, зараз ми це можемо зробити тільки за допомогою підтримки наших партнерів. Але ж можемо.
Впроваджувати психологічну підготовку. Люди бояться йти в армію, вони вже налякані. Щоб прибрати цей страх, потрібно використовувати правильні психологічні прийоми. Наприклад, стратегія "варіння жаби". Якщо кинути жабу в окріп, вона вистрибне. Але якщо покласти її в холодну воду й поступово підігрівати, вона залишиться там і звариться. Суть у тому, що людей треба готувати до армії поступово, а не кидати в "окріп". Бо інакше єдине бажання будь-кого, як у жаби, — вистрибнути звідти. Звідси й величезна кількість самовільно залишивших частину (СЗЧ). Як це зробити на практиці? Я б запропонував таку систему. Кожен громадянин раз на рік виїжджає на місяць на навчання. Вікові рамки — від 20 до 40 років, незалежно від статі. Жінки також проходять підготовку. Заброньовані від підприємств також проходять підготовку. Більшість людей з пільговими категоріями відстрочок також проходять підготовку (за невеликими виключеннями). Кожен має знати, як і чим воювати. Кожен має мати фізичну, моральну та освітню підготовку. При цьому за цей місяць кожен отримуватиме зарплату, ту саму, яку отримують військові, що не приймають участь у бойових діях. Також, на цей місяць і на 2 місяці поспіль діє автоматична бронь - цю людину не можна жодним чином мобілізувати. Ці елементи (зарплата, практика, досвід залучення до ЗСУ, додатковий час бронювання) стануть важелями, що люди перестануть боятися і почнуть будувати мілітарне суспільство.
Це не єдині елементи, їх дуже багато, від волонтерської діяльності до виховання у школах. І все це треба робити системно.
Ми повинні стати нацією воїнів. Цю якість у нас відібрали на кілька століть. Тепер час повернути її собі. І тоді будь-хто задумається, перш ніж спробує підняти на нас руку.
20
25-03-24 15:05

А стосовно цієї новини - думаю, що скоро Трамп скаже, що він вмовив Московію зупинити війну і вони готові навіть залишитись на теперішній лінії бойового зіткнення. Навіть без захоплення тих територій, які присвоїли собі у своїй конституції. Тільки щоб Україна віддала частину Курської області, яку зараз контролює.
Це моє припущення.
Тільки це пастка.
По-перше, це знов тиск на нас, щоб ми погодились на такий мир.
По-друге, якщо ми відмовимось, це буде ще один "доказ", що саме Україна хоче війни. Це буде мати сильний вплив на міжнародній арені.
Але, якщо ми погодимось, то буде значно гірше...
Московії зараз так само потрібен відпочинок, як і нам. Вони також знекровлені і в людських ресурсах, і у військових, а головне - у фінансових.
Якщо війна знов заморозиться, то санкції знімуть та Московія дуже швидко відновить свій фінансовий стан. І все це піде на ракети та шахедів, які наступною волною через декілька років знов полетять на залишок України.
Зараз в нас більше шансів перемогти, ніж при такому "миру".

45
25-03-03 19:22

Всі ці розмови Трампа з Путіним та Зеленським, та заяви всіх сторін після цього виглядають для нас не дуже приємними, але очікуваними.
Всі сторони виснажені і всім хочеться перепочинку. Тож зробити перший крок для цього згодні всі. Гірше буде, коли почнуть вирішуватися питання суттєві для обох сторін війни. Тож, навіть, про припинення бойових дій говорити зараз зарано.
Стосовно того, що НАТО нас не бачить своїм членом, то це так і є, це факт. І сподіватись, що нас туди візьмуть, особливо в нашій ситуації, то це як мінімум, наївно.
Санкції проти Порошенко - це може бути і як вимогою Путіна, так і ознакою того, що Зеленський вирішив приймати участь у виборах і хоче прибрати супротивників. На мою думку, це і те і те одночасно. Путіну вигідно дестабілізувати ситуацію в Україні.
Тож найближчими місяцями найефективніша дипломатія буде на полі бою. Але навіть, якщо війну знов вдасться "заморозити" (а я вважаю, що шанси такого близько 10%), то війна не закінчиться. Вона просто буде йти іншими шляхами. Закінчиться вона тільки тоді, коли одна з країн, Україна або Московія, перестануть існувати у такому вигляді, як раніше.
Тож треба мати холодну голову і навіть у ситуаціях, які тобі не подобаються, думати, які є альтернативи та інші варіанти. Й якщо не знаходиш їх, то бути більш обережними у своїх діях.

51
25-02-13 08:37
Трамп підписав указ про вихід США з ради з прав людини ООН, — Reuters
Як ми бачимо, США, які були "локомотивом" прав людини в світі, знімають цю роль вже офіційно, закріпивши таким чином своє рішення.
І це серйозний сигнал для тих сил, які були в андеграунді політики протягом близько 70 років. Сигнал про те, що можна "виходити з тіні".
Отже, для всього людства це значить, що ми входимо в період ще більшої нестабільності. Міжнародні інституції відмирають, тому що не мають реальних важелів впливу на ухвалені рішення.
А в найближчому майбутньому головним буде один фактор - сила.
І до цього треба морально бути готовим. І не тільки морально.
Життя бентежне - тренуйся!
243
25-02-05 08:33

Пост в захист "диванних експертів".
Зараз, через нестабільні часи, в ЗМІ та соціальних мережах є багато аналітики та спроб передбачити майбутні події.
І це нормально для будь-якої людини. Так влаштовано наш мозок, що йому треба мати якесь уявлення про майбутнє, щоб планувати власне життя.
І багато є людей, які аналізують і висловлюють свої думки про ситуацію на фронті, проблеми війська та командування, тощо.
Тож прикро чути від військових виступи зі зневагою на таку аналітику.
Коли кажуть, що це "диванні експерти" і вони не мають сенсу, тому що ці люди не служили і зараз не знаходяться в військах.
Варто зауважити, що аналітичні здібності не залежать від служби в військах.
Так, ці люди можуть не знати "внутрішньої кухні" у військах. Та є такий влучний вислів, який підходить саме для таких ситуацій - "для того, щоб вміти плавати не обов'язково знати хімічний склад води".
Навряд чи "диванні експерти" будуть компетентні в питанні, як зачищати міські будівлі від ворога. Це рівень військового спеціаліста.
Але на рівні стратегічних питань більшість людей бачить досить адекватно ситуацію. А висновки робить вже на підставі своїх розумових та творчих здібностей.
Я вже вище колись наводив приклад "аналітики" військового, який пропонував для перемоги просто мобілізували 1,5 мільйони людей.
То що краще, орієнтуватись на такі пропозиції, просто тому що ця людина є військовим чи подумати над пропозиціями адекватних "диванних експертів"?
Я вважаю, що треба не відкидати пропозиції розумних і мудрих людей тільки через те, що вони не пропрацювали в цільовій сфері декілька років.
Ба, більше - людина, яка працює в якійсь сфері довгий час, має "замилений" погляд на більшість процесів всередині цієї сфери! Й іноді тільки новачок здатен побачити проблемні моменти, яких не побачить спеціаліст.
Давайте оцінювати людей по їх думках, а не по тому, де вони працюють і яку посаду займають.

82
25-01-07 08:27

Коли натрапляв на інформацію від Гордона про те, що війна закінчиться до кінця року, причому прям за один день, то відчував двоякі емоції.
По-перше, як будь-яка людина, я цього дуже хочу. Війна має постійний негативний вплив на будь-яку сферу життя кожного з нас. Тож я дуже хочу, щоб це вже закінчилось і якнайшвидше.
Але по-друге, в мене вибухала вся моя здатність логічно мислити. "Як? Ну як таке можливо, щоб саме зараз війна швидко закінчилась?? На це ж не вказує жодний з фактів!" - казав мені мій мозок.
Зараз, навіть, як би в нас з'явилась сотня ядерних ракет чи США сказали, що починають воювати на нашому боці, це б не зупинило Московію!
Є тільки один варіант закінчення війни - повний розгром однієї зі сторін.
І хоч на фронті начебто ситуація на користь Московії, але вона все ж не стабільна. І можна очікувати "Чорного лебедя" у будь-який момент.
Хто не знає, що таке "Чорний лебедь", обов'язково почитайте в інтернеті.
Також дуже важливий момент: поки Московія не прибере зі своєї конституції внесені туди території Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей, то це буде аргументом для продовження війни при будь-якій їх владі.
То що ж, "все пропало"?
Зовсім ні. В Московії хоч і значно більше було ресурсів, ніж в Україні, але навіть в неї вони не безкінечні. І вони чудово розуміють, що вести війну спокійно можуть поки більшість їх громадян вірить, що Московія не може програти і поки від війни немає прямого впливу на життя мас. Але є економіка. І є психологія.
Коли вся Україна зустрічала Новий рік під крилами "шахедів" у Москві та Санкт-Петербурзі вільно святкували не боячись, що будь-якого моменту на них може щось прилетіти.
І саме по цій впевненості нам треба бити зараз в першу чергу. Бити довго. Щоб починало народжуватись питання "а воно мені треба?".
В сучасних умовах ми можемо перемогти ворога тільки розваливши його зсередини. Але головне, що це справді реально зробити.
Звісно, не тільки обстрілами його центральних міст. Але починати треба з цього.
І тільки, коли ворог почне програвати, то згодиться на перемовини та заключення якихось договорів.

59
25-01-03 13:21