Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Податки інкогніто
Додано 14 лип 2024

Податки інкогніто

@taxincognito
Кількість підписників: 10 423
Фото: 942
Відео: 128
Посилання: 2,160
Опис:
Все, що потрібно знати про податки. Новини, інсайди з ДПС, коментарі та ще багато чого цікавого. Співпраця: @corruptedtaxofficer Благодійні добірки: @businesscommunityUA Відгуки про співпрацю: @taxincognitoads Чат: https://t.me/+SGjKbVm2lNY5ODc6
Джерело

Податки інкогніто | ДПС#корупція#новиниКамери (не тюремні) для податківців👨🏻‍🎓Була така но...

Логотип телеграм спільноти - Податки інкогніто Податки інкогніто @taxincognito
1 900 Охват/переглядів 2024-08-20 09:23 Повідомлення №3797
#ДПС#корупція#новиниКамери (не тюремні) для податківців👨🏻‍🎓Була така новина, що Профффесор Гетманцев повідомив, що у податківців, які здійснюють перевірки, я так розумію фактичні, зʼявляться боді-камери, як в поліції.😐Наче б то, так вони хочуть побороти корупцією на місцях.*корупцію на верхах вже подолали? ай??*😎З власного, сумнівного, досвіду в більшості регіонів, крім стольного града Києва, "питання" вирішують в кабінетах гросбосів.  🧐На мою думку, такий захід направлений на контроль своїх холопів працівників і з метою "вирішення питань" у зазначених кабінетах умовного начальника інспекції, управління тощо.Якщо погоджуєтеся ставте відповідну реакцію.Особисто я не вважаю цю новину важливою і припускаю, що цього ніколи не буде. Чому ж так? Бо я цю дурню чув ще до того як такі камери з'явилися в поліції та Держпраці. Власне тоді була ще міліція. І я припускаю, що цього ніколи не буде. Думаю ви погодитеся.До речі, хіба боді-камери викоренили корупцію в Нацполі? Я сам бачив як патрульному пихали 200 гривнів так, щоб на камеру не було видно.@taxincognito