Джерело
кейлі рей ♡ | ДЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ СЕНСОРИКА І ПОЧИНАЄТЬСЯ ФАНТАЗІЯ?Вже, мабуть, з кожної...
201 Охват/переглядів
2025-12-22 21:38
Повідомлення №1137
ДЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ СЕНСОРИКА І ПОЧИНАЄТЬСЯ ФАНТАЗІЯ?Вже, мабуть, з кожної праски велика частина людей поділилася своїми відчуттями від сенсорики, як це відбувається, що бачили або чули. Але насправді, між фантазією та ЕСП є кілька відмінностей. ❤️ Яснобачення (умовно) часто сухе, не таке яскраве, не має певного "сюжетного" забарвлення, і більшістю практиків воно сприймається як уривок інформації, отриманий в потоці. В той час уява/фантазія має яскраві образи, думки, що з'являються у голові, які кортить домалювати, продовжити, розвинути, додати деталей, бо "мало". ❤️ Яснуха часто може бути незручною для его, адже це сприйняття не намагається догодити, не є адаптованим під людський комфорт. Сенсорика є таким собі пасивним процесом, адже під час отримання інформації мозок себе не розважає, а реєструє малопомітні сигнали. Фантазія - активна функція, що робить ваш досвід приємним, зрозумілим, дає відчуття комфорту, має певну сюжетну лінію. І на відміну від фантазії, яснобачення може не мати сюжету, приходити уривками, здаватися недостатньо інформаційно насиченим. Звісно, я не виключатиму факту, що хтось отримує яскраві образи, коли до справи підключається сенсорика - але на це йде дуже багато енергії, в шалених кількостях, бо мозок просто виснажується. А як ви переживаєте подібний досвід? Вмієте відрізнити фантазію від реально отриманої в потоці інформації? Діліться досвідом! Ваша Ло 🤍