Джерело
таролог Роман | що в мені змінилось після того, як я почав займатись таро?насправді, к...
1 860 Охват/переглядів
2025-12-05 16:06
Повідомлення №1186
що в мені змінилось після того, як я почав займатись таро?насправді, карти дійсно розділили моє життя на «до» та після», і я не буду зараз говорити про те, що я почав багато заробляти, жити сам чи повністю закривати свої потреби, тут буде більше про особистісні зміни)1. я став розбиратись в людях. після практики з картами я почав відчувати людей, їхні істині наміри і що вони з себе представляють. читати їх як книгу та аналізувати їхню поведінку. грубо кажучи: я уже і без карт можу робити розклад на людей і залазити їм у голову. це не екстрасенсорика, а більше як чуття, яке тебе не підводить. в більшості випадків я був правий, коли від людини несло якимось гівном, в той час як вона з себе представляла білу та пухнасту зайку. це дуже допомогло мені побудувати безпечне коло оточення.2. стиль одягу. він у мене також змінився, мене почало тягнути до класичного одягу, нейтральних чи темних відтінків, хоча, раніше я вдягався дуже яскраво і взагалі був нєфором. хоча, моментами я вдягаю і худі, і широкі штани, але від елегантності в мене зриває башку, і планую в 26 році повністю переробити свій гардероб.і в мене взагалі заклалась така думка, що езотерика тісно пов’язана з красою та естетикою, і я також, як таролог, маю бути гарним 😂3. в мене зʼявились хороші звʼязки.таро допомогло мені вибудувати класні звʼязки, тому шо моїми клієнтами є різні люди: власники ресторанів, діджеї в клубах, тату-майстри, айтішніки, кондитери, інші езотерики, тощо. і, звісно, вони мені роблять всякі поблажки, які дуже полегшують моє життя, включаючи знижки або навіть повноцінні послуги.4. я став спокійнішим.раніше я був мега агресивним, але зараз в моєму житті панує гармонія, що в принципі помʼякшує мій емоційний стан.5. я переборов страх виступати на публіці.я був спікером на різних заходах та бранчах, і отримуючи похвалу та захват від людей, я переборов цей комплекс і дуже цьому радий)люди, які займаються езотерикою і таро включно, а вас якось змінило Таро? які зміни ви в собі відчули? пишіть в коментах 😘 і ставте реакції, якшо сподобався цей пост, це буде найкращою подякою)))