Джерело
ІТ спільнота targer.dev 👨💻👩🏼💻 | 27 Jun 2025 Neuralink Update summary від Ілона Маска та команди.→ досі...
518 Охват/переглядів
2025-07-20 13:19
Повідомлення №223
27 Jun 2025 Neuralink Update summary від Ілона Маска та команди.→ досі не зрозуміло що таке свідомість і в який момент вона виникає→ технологія Neuralink розвивається повільно бо ми дуже обережні, ми турбуємось про кожного пацієнта щоб не нашкодити мозку→ output - людський мозок видає до 1 біт / секунду = 86400 бітів за день (бенчмарк не пояснений, напевне мова про слова, письмо, кліки мишкою)→ Нейралінк в лонгтермі хоче зробити I/O інтерфейс до мозку, щоб пропускна здатність мозку стала мегабіти і навіть гігабіти на секунду. 🧠→ Це також відкриє шлях до телепатії.→ input - мозок отримує біля мегабіта інфи, переважно через зір. Тут теж прогноз до збільшення пропуску до рівня гігабіт+.Візія Нейралінка:1️⃣ Зменшити людські страждання → 2️⃣ Розширити можливості людини → 3️⃣ Зрозуміти свідомість → 4️⃣ Помʼякшити ризики ШІ→ Люди вже кіборги. Згадайте як ви почуваєтесь коли без смартфона. Але обмін інфою між людиною та девайсами дуже повільний. (low bandwidth)→ Вже 7 пацієнтів мають BCI чіпи. ⭐- один пацієнт підключив ардуїно до чіпа, і керує RC машинкою і RC літаком→ В майбутньому весь втрачений функціонал тіла можна буде відновити.Або шляхом відновлення самого тіла, або шляхом доповненням його протезами.Можна буде контролювати всім тілом робота від Тесли.→ Важливо збільшити пропуск (bandwidth) мозку щоб спільна воля людства була на рівні з ШІ 🧠https://youtu.be/FASMejN_5gs