Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 1 окрема важка механізована Сіверська бригада
Додано 15 тра 2021

1 окрема важка механізована Сіверська бригада

@tankova_brugada
Кількість підписників: 1 361
Фото: 2,320
Відео: 534
Посилання: 467
Опис:
1 окрема важка механізована Сіверська бригада Сухопутних військ Збройних Сил України
Джерело

1 окрема важка механізована Сіверська бригада | Старший солдат, начальник пункту заправки ПММ на псевдо Бульбаш родом ...

Логотип телеграм спільноти - 1 окрема танкова Сіверська бригада 1 окрема важка механізована Сіверська бригада @tankova_brugada
503 Охват/переглядів 2025-05-27 15:31 Повідомлення №2609
Старший солдат, начальник пункту заправки ПММ на псевдо Бульбаш родом з Чернігівщини. На початку війни 1 окрема танкова Сіверська бригада відіграла знакову роль в обороні Чернігова. Бульбаш став одним з тих, хто у перших рядах став на захист міста. Він здійснював поставку палива в умовах блокади: «Було важко, адже мали їздити за паливом більше 300 кілометрів. Доводилось витягати паливо з нафтобази, на якій зайнялась пожежа після ворожого обстрілу. Підвезти паливо потрібно було якомога швидше, але росіяни перекривали майже всі логістичні маршрути, тому доводилось пересуватись якомога скритніше».За сумлінне виконання бойових задач під час оборони Чернігова, нагороджений Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України “Золотий хрест”. Долучився до армії чоловік ще у 2014 році. Брав участь в найзапекліших боях на Донбасі, в тому числі і в обороні Донецького аеропорту. Тоді був водієм та старшим стрілком. Переконаний, що війна розпочалась саме 11 років тому, коли ворог вперше прийшов на нашу землю. Прикладом батька захопився і його син, тепер у їх родині двоє захисників. За час служби у чоловіка велика кількість різних історій, однак найбільше пригадує епізод, коли він з побратимами їхав у бік Гуляйполя - підвозили паливо на передову. Виконуючи бойове завдання наші воїни потрапили під ворожий обстріл. На щастя, ніхто не постраждав, до того ж, вдалось врятувати транспорт з паливом. Однак уникати травмувань вдавалось не завжди. Неодноразово зазнавав поранень та контузій, але після лікування незмінно повертався до своїх хлопців: «Мені здається я вже все бачив на цій війні, то чому б не продовжувати. Вочевидь шанс пожити досі є», - посміхаючись додає Бульбаш. Наша робота – колективна. Всі задачі виконуємо разом, кожен воїн важливий. Завдяки цій єдності й вдається щоденно долати ворога. У цьому наша сила – ми на власній землі. 🇺🇦