Джерело
1 окрема важка механізована Сіверська бригада | Бійці 1 окремої танкової Сіверської бригади у святкові дні залишаються...
1 000 Охват/переглядів
2025-01-01 07:15
Повідомлення №2442
Бійці 1 окремої танкової Сіверської бригади у святкові дні залишаються на своїх місцях. Одні готують бойову машину до виїзду, а інші працюють прямим наведенням; одні здійснюють розвідку з повітря, інші – ведуть стрілецький бій; одні мінують імовірні шляхи руху противника; інші – постійно напоготові аби надати медичну допомогу та врятувати життя побратиму. Наші салюти – це постріли по позиціях ворога з реактивних систем залпового вогню; наша музика – це звук гвинтів дронів; наша святкова вечеря – дбайливо приготована їжа на польових кухнях. А наші подарунки – ще попереду. Це мир та безпека для наших громадян; це повернення наших земель; це остаточне знищення ворога. Заради цього ми готові і далі продовжувати боротьбу, аби здобути таку необхідну нам усім перемогу.Від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, наснаги, витримки та сміливості. Нехай єдність нашого народу ставатиме ще сильнішою, жага до перемоги – дужчою, любов до своєї країни – ще більш незламною. З Новим 2025 роком! Нехай усе буде Україна!