Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🎄tamago shop🥚
Додано 06 гру 2025

🎄tamago shop🥚

@tamagoshop
Кількість підписників: 474
Фото: 3,670
Відео: 5
Посилання: 33
Опис:
Канал з розборами та колективними замовленнями з Японії Перед замовленням ознайомтесь з правилами :] Щодо оплати може писати ТІЛЬКИ @tamagoadmin Art by неперевершена Тартар https://www.instagram.com/tar.tar.ch/profilecard/?igsh=MTN1eDJxMzFlYTExeQ 🥚🥚🥚
Джерело

🎄tamago shop🥚 | Усім доброго вечора. Хочемо одразу принести щирі вибачення, що сталася...

Логотип телеграм спільноти - 🎄tamago shop🥚 🎄tamago shop🥚 @tamagoshop
833 Охват/переглядів 2025-10-19 17:19 Повідомлення №4338
Усім доброго вечора. Хочемо одразу принести щирі вибачення, що сталася ситуація зі зникненням :(Одразу до нагального, Посилка 25 оплачена та вона їде до України, трек номер — EL590415705JPЩодо більш ширшого пояснення — дуже довго посилка та інші замовлення знаходилися на складі в Японії та не відправлялась в Україну, бо цим займається виключно одна з адмінок, яка в цей період зникла зі зв'язку. Основними причинами є проживання на ТОТ та проблеми вдома, з другим все peacefully віришено та я знову функціоную як нормальна клітина суспільства. Окремо дуже дякую всім, хто питав де я як я, я жива здорова а все інше можна завжди вирішити 🙏 Та окреме величезне дякую другій адмінці, яка взяла на себе всю відповідальність та зробила все, що в її силах, щоб розв'язати проблему, ти дуже крута та я навіки в душевному боргу перед тобою 😭Знову щодо всіх замовлень — всім, хто відписував в пп на акаунт адміна та питав за фігурки, друга адмінка (яка займається відправками) пояснювала ситуацію та пропонувала зачекати/повернути гроші. Протягом години-двох вже я відпишу всім знову та нагадаю за посилку тим, хто захотів почекати/забув про її існування, та запропоную повернути броні тим, кому це буде ще цікаво.Ще раз щиро прошу вибачення за випадкове зникнення та дякую всім за переживання та довіру, все буде у всіх добре та ми прорвемось друзі, stay safe ❤️