Джерело
Таїрівська селищна рада | 06 травня 2026 року начальник Управління гуманітарної політики Таїрівс...
216 Охват/переглядів
2026-05-06 15:07
Повідомлення №17467
06 травня 2026 року начальник Управління гуманітарної політики Таїрівської селищної ради Тетяна ІВАНІЙ взяла участь у селекторній нараді з Одеською обласною державною адміністрацією щодо нагальних питань у сфері освіти. Під час наради розглянули питання:про використання коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) для забезпечення викладання навчального предмета «Захист України», на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти, грошової допомоги від ЮНІСЕФ закладам загальної середньої освіти, НУШ, протипожежний захист, на придбання обладнання, створення та модернізації (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) та укриттів закладів освіти, забезпечення шкільними автобусами, підвищення заробітної плати та доплат педагогічним працівникам;про проведення заходів з популяризації здорового харчування в межах «ТИЖНЯ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ» (з 11 по 15.05.2026) у закладах освіти Одеської області;про проведення тижня протидії негативним явищам у дитячих колективах в межах проєкту підтримки ментального здоров’я (з 18 по 24.05.2026) та проведення Національного тижня безбар`єрності (з 25 по 31.05.2026).