Джерело
tainka | А він вертається, бере мене за шию (аж боляче) і каже:- Дубровська, по...
173 Охват/переглядів
2025-12-08 06:35
Повідомлення №12022
А він вертається, бере мене за шию (аж боляче) і каже:- Дубровська, пообіцяй, що виживеш!Обнімаю його і чомусь плачу.І прошу щоб він вижив.Він молодший, такий гарний, ще й не жив толком.Йому потрібно вижити! І народити дітей.І побувати в усіх країнах, що намріяв колись...Йде від мене здоровенний, наче чіпляє чубом небо.В мирному житті міг би бути баскетболістом чи моделлю.Знімався б в кіно, чи ставив би рекорди.А він воює...Отримує нагороди і звання.Не бачить рідних, не має часу на особисте...І кінця-краю не видно цій війні.Та вони й не чекають край.Не вірять в домовленості.Просто роблять все, що від них залежить, щоб Україна була.Щоб ми всі були...Іноземці не розуміють, як ми живемо у війні.Чому не виїхали..Я пояснюю, що не можна звільнити всі міста і села, щоб туди вільно зайшов окупант.Що ми живемо на своїй землі, звісно приходиться тікати, коли ворог надто близько, але поки що в наших містах ми працюємо, плануємо, кохаємо.- У вас же нема світла і тепла! - Періодично є. Тому я не сплю, коли є ці години. І можна працювати.- Це треш. Ваша влада повинна була всіх вас евакуювати.Я не люблю розмови про нашу владу. Бо не поважаю її.І мені соромно за їх вчинки і корупцію.Але й говорити про це можна дуже обережно, бо люди не захочуть нам допомагати...Та й сприйматимуть нас за ідіотів, що у війну обрали собі керманичем клоуна.Воно ж так і є, але я робила все, щоб цього не сталося...І все одно.. Соромно мені.. А не тим, хто привів це непорозуміння до керма.Жінка, до якої я ходжу на манікюр лише зараз "прокинулася".Каже плакала три дні, коли почула про Міндіча і оборудки.А до цього вірила що ця влада свята. Що рятують Україну і їм аплодує весь світ.Людей легко задурити, маючи вплив на СМІ.В більшості зовсім кепсько з критичним мисленням і прийняттям рішень, а це дуже важливо у війну.Бо інколи нема часу на роздуми і потрібно зважувати всі обставини і приймати рішення за секунди, щоб вижити і врятувати тих, хто поряд.В Ізраїлі цьому навчають.Це така базова обов'язкова опція для кожного.В нас - навпаки.Чим тупіше населення, тим легше його дурманити.Це наративи маццкви - в них ще простіше, там завжди дешевіє водка.І народу харашо.В нас п'ють менше.Але нашим заходять незламні і переможні відосики, що затьмарюють розум і логіку.Триндіти взагалі то легко - це ж не робота.Читаєш текст, написаний тими хто розумніший і виглядаєш розумним.Робиш все, щоб люди тебе не зустріли і не поспілкувались вживу, бо тоді міф про розум розсиплеться.От і все...Коли я вчилась в школі, була модна фраза:- Мовчи, виглядатимеш розумним.Гарний рецепт.Зараз просто ж технології дозволяють говорити чужі фрази і здаватися розумнішим.Чим і скористався наш президент.Акторство допомогло майже блискуче зіграти роль.І лише розумні, як той Станіславський, постійно торочили:- НЕ ВІРЮ!- Зато за світло платити менше!! - пише мені подруга з США, щоб якось добавити позитиву, коли я трішки нию, що важко жити без світла.Син подарував павербанк з яскравим ліхтариком.А я купила собі гірлянду на батарейках з летючими мишками. І так мені з ними затишно.Розумію, що потрібно купити замість батарейок акумулятори, але я ж блондинка.І не дуже в тому розбираюсь.Прийдеться гуглити...Цього добра зараз багато.Ви будете прикрашати ялинки цього року?Я раніше так любила цей ритуал і гірлянди завжди підвищували мені настрій.Але зараз повісила гірлянду на штори і вона ніжно блимає, коли є світло.А летючі мишки підсвічують мені темряву, коли світла нема.Так і живемо.Коли зовсім нема настрою, вдягаю довжелезні сапоги-ботфорти і маленьку шкіряну спідничку.Тоді в дзеркалі на мене дивиться білявка, якій хочеться танцювати, але вона стримується... пару хвилин...В вазі в мене стоять мамині троянди - нарізала різнокольорових, що й досі квітнуть, не дивлячись на дату на календарі.Я обожнюю запах троянд в хаті.І кави...