Джерело
Тактикульна Бургерна | Кароч шоб ви понімали біполярку адмінів. Ми не засуджуємо Скелю як бій...
2 370 Охват/переглядів
2026-04-03 11:17
Повідомлення №5325
Кароч шоб ви понімали біполярку адмінів. Ми не засуджуємо Скелю як бійців. Люди всюди однакові. І тіпи які їхали на цих брічках явно не винні в тому що "скеля сила, та стіна" *танцюючий манько.гіф*. В цьому винні конкретні люди з конкретними посадами, званнями і обов'язками. Чи мають люди право на публічну критику цих дій? Канєшна. Чи має право стіна заагритись на сірожу і визвать його на стрєлку? Та теж в цілому так. Чи поїде сірожа доказувать скалі шо вони не праві. Та звичайно ні. Це розумію я, це розуміє сірожа, це розуміють в скелі. Тому оце от молотіння води в ступі, і шикування з технікою заради відоса "пвп ілі зассал" виглядає як спроба уколоть сірожу тим що він не воює, а вони воюють за рахунок ризику О/С і ОВТ. Нахуй цей цирк? Мені не нравиться сірожа всі це знають. Але якщо підполковнику Гаркавому хочецця пофлєксіть мускулами перед блогєром шоб доказать що ми тут взагалі то не кітєль в труси заправляємо - то можна конкретно вийти в медіапростір, не прикриваючись бійцями в балаклавах. Конкретно вийти від імені командира підрозділу, ображеного паплюженням чесного імені підрозділу і сказать шось мудре і горде, на кшталт "я тібя паламаю, підурак". Бо сірожа їх хуєсосив від особистого імені, а не від імені МО. Тому і відповідайте йому як мущіни блять, особисто, а не за спинами пацанів. Якщо ви навіть за це відповідальність взяти не можете, куда вам нахуй людей довіряти. І це не про всі штурмові війська, це конкретно з цим підрозділом пороблено. 1ОШП леви пізда, 25ОШБ леви пізда (Лебідь якщо ти якимось чином це читаєш-респектос брат), 225ОШП леви пізда. А скеля це просто пізда. Хоч там теж є леви. Але леви під керівництвом барана, завжди будуть пройобувать баранам під керівництвом лева.